My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • super tare..asteptam rezultatele finale
    http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

    Comment


    • Ai munci foarte mult in ultima vreme la masina sper sa iti iese ce ti-ai dorit.Multa bafta!

      p.s cu ce ai prins pragurile?

      Comment


      • Foarte frumos 'nea Cosmine, abia astept sa o (re)vad ;)

        ps: la interior nimic-nimic???
        If it ain't broke, don't fix it!

        Comment


        • deci.....au iesit super barile
          felicitari pentru munca depusa
          de abia astept rezultatul final

          Comment


          • BV si muuuuuuulta bafta la vopsit ,sa iti iasa la perfectie! Abia astept rezultatul final!
            sigpic

            Comment


            • ehe , ti`ai facut locas pt numar dala mic la bara fata
              nu trebuiau date jos bandourile nenea , sti cati cretini sunt in parcari si etc .
              oricum , barile jos palaria.

              Comment


              • Of... iar ai stricat-o...
                Asteptam s-o repari.
                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                Comment


                • imi place foarte mult ca ai renuntat la bandouri.si eu ma gandeam la asta,dar am considerat ca e "mai mare daraoa decat ocaua"...bravo pentru idei si pentru rezultat dar mai ales pentru faptul ca esti tare "incapatanat" sa aplici acele idei.astept cu nerabdare rezultatul final..cat despre parcari,eu las masina in cel mai indepartat si mai liber colt din orice parcare,in general unde parcheaza angajatii cand merg la cora,carrfoure sau alte prostii de genu!salutari

                  Comment


                  • Multumesc baieti !
                    @cata - stii ca eu nu circul cine stie ce cu ea si-n plus daca e sa ai ghinion ti-o bubuie unul cu tot cu 4 seturi de bandouri. suportul ptr nr mic era deja...
                    @frank - nu vreau sa incurc treburile- vreau sa termin intai exteriorul apoi daca mai sunt fonduri mai umblu si pe la interior..muzica..antifonari..etc etc
                    @Anonym - silicon universal + banda dublu adeziva
                    @vitriol - nici nu stiu cum va iesi la final. Deja am dat-o dintr-o idee in alta..apoi in alta ..apoi in alta..am tot dezmembrat la ea de nici nu stiu cum va mai arata produsul final.

                    Azi o scot de la finisat..si sper sa prind in weekend mai caldut ptr a-i putea face restul de modificari ramase ...apoi la schimbat culoarea...si cam asta ar fi..
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Cum adica si cu silicon si cu banda? Explica-te!

                      Arata ... atat de bine incat nu pot exprima in cuvinte. A iesit bine de tot!

                      Acum, zic eu, ar trebui si distantiere la jante - sa le scoti putin mai inafara, pana ajung la aceeasi linie cu aripile!
                      sigpic

                      Comment


                      • Folia de pe geamuri de ce ai dat-o jos?:P

                        Comment


                        • @iamagi- am lipit cu banda dublu-adeziva pe exteriorul pragului masinii , apoi am pus pe partea superioara a pragurilor de fibra silicon universal si le-am lipit. Le-am tinut presate o seara intreaga si acum is beton.
                          Nu am nevoie de distantiere . Se vede asa aiurea ptr ca rotile sunt cele de tabla. Cand le voi pune pe cele de vara ( 215/45/17 ) o sa dea altfel.
                          @ sergiu - o sa am infatisare la rar apoi va veni o folie omologata !

                          Masina a iesit de la doctor...Poze cu barile montate...scz calitatea!
                          Attached Files
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Ohoho... frumos frumos!


                            Mersi domnu, pentru sfaturi! Dau un suc, sau un paharut de alcool la Brasov! Acum stiu cum o sa fac
                            sigpic

                            Comment


                            • bravo nenea a iesit foarte bine ,erai cam grabit astazi unde te grabeai bafta si incontinuare
                              stii tu... HZP ;)

                              sigpic

                              Comment


                              • domnu cosmin sa traiasca masinuta cat mai multi km fara probleme si tu alaturi de ea
                                nu am cuvinte pentru laude
                                din ce in ce mai frumoasa si sper ca nu te vei oprii aici
                                ps.. am rupt aia de tot (prelungirea )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google