My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • va trebui sa-i dau culoarea..apoi o programare la rar...apoi ITP care-mi expira acum..si apoi o voi incalta sper ca sa-i fac rost si de caucioace ca-s rupt in fund....
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • frumos kisu bravo cosmine abia astept so vad live
      vopsitorie preturi bune

      Comment


      • Thejock3r...pana la intalnirea de la Brasov e gata?
        Mult mult succes...si sa iasa cum vrei tu...ca ai gusturi bune.
        sigpic

        Comment


        • Da Valeriu...de asta grabesc putin lucrurile sa fie gata pana la Brasov sper sa tine vremea cu mine sa pot ajunge....
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • Cosmine.......vezi ce faci.....!
            Poate mai strig draq pe la ferestre dupa tine (sa ma /ne stie o statiune intreaga)!!!
            La Brasov, sa fi prezent din start!!! Cu noua masina!
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • bravo Cosmine, o sa iasa super bine , nu vrei sa-i scoti semnalele de pe aripi, cred ca ar da si mai bine, shaved tuning cum iti place tie ! ! !
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • niciodata nu e prea tarziu... ;) ms MVP-isto
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • frumoasa masina Jokere dar asculta sfatul lui MVP si nu o sa iti para rau :P iti dau niste poze cu masina mea sa te lamuresti dak e cazul

                  Comment


                  • jokere...daca iei jos semnalizarile de pe aripi...si nu le bagi in oglinzi...fa operatiunea asta dupa RAR si ITP...altfel nu le iei ( RAR-ul si ITP-ul )
                    e obligatoriu sa le ai ori in aripi ori in oglinzi... trust me
                    asta daca nu ai pe cineva p-acolo
                    stii ca eu am pozitia in far, cu leduri de la dsign, la ITP m-a pus sa bag pozitia in locul ei cu 2 becuri chioare, cat am stat acolo la ei la probe, pentru ca in baza lor de date scria ca la PH1 ca al nostru, pozitia e in locul ei original, desi i-am zis ca la PH2 e in far, si a zis ca sa le bag la locul lor cat e masina la ei sa nu vina un control si sa vada ca nu-s la locul lor, dupa ce ies de la ei cica treaba mea unde bag pozitia
                    Last edited by bolo; 6 February 2010, 13:39.
                    Life is short...play more!
                    http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                    Comment


                    • si bolo are dreptate cu itp-ul, dar cred ca se rezolva, a si mi-a mai sarit o idee in cap care nu stiu daca o sa-ti placa : sa faci plafonul shaved, adica fara antena de radio .
                      sigpic
                      The MVP

                      Comment


                      • frumoase barile,acum ramne sa vedem produsul finit,masina vopsita complet oricum e tare si asa fara vopseea....chiar buna treaba fara bandouri...
                        ar arata bine niste oglinzi de log ph2,acum stiu ca nu iti place,dar asta e doar o parere;) bafta incontinuare...
                        sigpic

                        Comment


                        • voi ori azi ati vazut ce am lucrat eu ??!! pfoaii! Pe scurt! azi am anulat semnalizarile si antena acum sper ca sa nu mi intample la rar una-alta ca la itp nu e problem
                          Ms unzomby...am vazut-o...dar nu am fost atent la semnalizari..
                          Azi oricum am pus in practica cele spuse mai sus si inca ceva Poze nu am momentan cu ce am facut , dar va voi posta poze cu masina , ziua !
                          Attached Files
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • parca fara jante nu e kiss )
                            drive with speed than you die fast

                            Comment


                            • "Fracturi" si 'ghips" la greu ... saraca masina cat mai are pana se vindeca, hmm ?! Oricum doresc sa-ti se indeplineasca ceea ce ti-ai propus, sa prepari/ repari la masinutza ... bafta :-)
                              http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                              Comment


                              • s-a va zic ceva : omu de 2 saptamani avea asta in cap, dar vremea nu il lasa ,dar cum omul are ambitie se poate face cuning si la (- )bafta omule in tot cea ce faci...
                                stii tu... HZP ;)

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google