My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mama mama cat de bine e, aoluuuu, e cea mai misto, pe cuvant!

    Cosmin, forzzzaaaa ca mai e un picut, un picut si gata !
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • stiti vorba aia ? cine n-are un SanduGolanu, sa-si cumpere. Sa-i dea D-zeu sanatate ptr ajutorul acordat si ptr FEON . Cred ca 4 ore in ger nu faceam fatza fara ala!! Se uita lumea ca la draci....
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • hao domne odata cu culoarea aia

        Comment


        • bestiala o iesit ! piesa de arta ! pt cei ce tot bat apropouri cu vopsitu ! ce tot grabiti omu sa o vopseasca ! vopsiti voi pe iarna si eu nu stiu ? lasati omul in pace ca stie el ce face ! sa dureze si jumatate de an sa o vopseasca ....cat timp o face cum vrea el ! sorry cosmin !
          sigpic

          Comment


          • jokere da-ma dracu ca-s mediu nu alta, am prezis si treaba cu antena si cea cu semnalele ) ! ! !
            sigpic
            The MVP

            Comment


            • felicitari pt noile forme. daca tot ai intrat asa de adanc in modificari de ce nu refaci si liniile de la capota. inca odata felicitari!
              Attached Files

              Comment


              • Daia era masina dezechipata zilele astea in fata blocului , marfa rara
                MotorSport pentru 402ml.

                Comment


                • foarte finut si frumos ! Felicitari !

                  Comment


                  • comentariu by AGENTUL

                    1. -am impresia ca psihologicul l-ai luat pe spaga periculoasa(sa imi dai si mie pontu` unde l-ai luat)
                    2. -ai avrut dreptate tu sa ma mai uit si pe acilisea sa vad si eu transformer 4
                    3. -bv tati esti tare si da super belea prelungirile la bari,parca pragul hmmmm,dar daca tie iti place si mie imi place atunci
                    4. -SUCCES incontinuare
                    5. - i like`t
                    sigpic
                    Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                    pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                    Comment


                    • o idee de vopsea
                      Attached Files

                      Comment


                      • arata a naibii de bine masinutza din pozele puse de tine cosmine abia astept sa vad finitul

                        eu sunt de parere ca o singura culoare toata masina face toata treaba si cred ca asa vrei si tu sa fie

                        Comment


                        • N-are rost sa faca negre partile alea ale barilor, tocmai alea vor iesi mai frumos in evidenta, altfel de ce si-ar mai fi batut capul atat cand putea sa faca doar 2 prelungiri finute de fibra?
                          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                          Comment


                          • ioioioioi cum arata a3a poza modificata....
                            nenea....pana acuma ai facut o treaba de nota 12 +...sper ca si vopseaua sa fie tot asa...bafta in continuare...
                            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                            Comment


                            • si io sunt de aceeasi parere,o singura culoare ,dar daca tot am vazut ca e cupola neagra si nu aveam ce face...o idee...D

                              Comment


                              • Multumesc pentru idei baietii! Masina va avea o singura culoare de colo pana colo . Nici macar plafonul nu va fi alta culoare. Am ales calea de a merge pe cat mai shaved pot eu sa duc...si in acest caz o singura culoare va fi de ajuns.
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google