My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Frumos lucrat da foarte bine imi place bafta in continuare!
    Super Oferta ,Capota Logan Carbon 3D (Texturat) La numai 130 Ron!!

    Comment


    • Ce culoare? Ce culoare? Cand ai de gand sa ne spui?

      PS: pot sa ghicesc? gri mat, cred ca i'ar sta super
      Attached Files
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • Deja sunt prea multe masini gri mat , cel putin in Bucuresti . Ce e drept ca nici eu nu mai am rabdare, dar mai sunt cateva zile...
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • bele masina frate

          Comment


          • maro mat ... cred ca va fi ceva mat ....
            drive with speed than you die fast

            Comment


            • Superba masinuta ta, facuta cu mult gust. Si eu zic ca i-ar sta bine cu un maro mat . Numai bine
              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

              Comment


              • nu vreau sa te superi pe mine ca ma bag in discutie(iti urmaresc de mult timp progresele pe masina ta)as vrea sa iti dau un sfat in privinta culori...daca vei alege o culoara inchisa rau detaliiile masinii ,modificarile aduse pe masina se vor observa mai greu cel putin asta este parerea mea...in rest multa sanatate ca pe frigul asta sa iesi afara asta iti trebuie cel mai mult ...bafta

                Comment


                • da , maro mat...o sa para ca un monstru kakatel mergator....
                  eu totusi cred ca cosmin va aleg o culoarea frumoasa , unicata(asa cum zicea si el) si foarte deschisa..
                  nu`i asa nea propietar pe persoana fizica ?

                  Comment


                  • nu cred ca va fi mat
                    mai bine i-ar sta cu perla
                    parerea mea

                    Comment


                    • nu vreau sa va dezamagesc si nici eu n-as vrea sa fiu dezamagit de alegerea mea. Culoarea va fi mata , unicat in Romania( am zis cu cateva pagini in urma, cred) si va fi si inchisa... Deschisa tot am avut ....
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • ce se joaca jokeru cu mintile voastre, si bine va face ca pentru asta i se zice joker )
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • lasa bre ca si altii se joaca cu mintea mea )) nu va mai credeti defavorizati..... si asa am emotii cu culoarea ca nu stiu cum va iesi ce va iesi daca e cea la care ma gandesc..., daca e mai frumoasa daca e mai nasoala. Ce sa-i faci. sunt obisnuit sa fiu cobai...
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • o sa fie ceva elegant , frumos si idedit ! bafta cosmine !
                            sigpic

                            Comment


                            • oricum va iesi - tot va fi frumoasa- totu tine in principal de cel care o vopseste- si in al doilea rand totu e sa-ti placa tie! - ca intotdeauna sunt carcotasi care sa zica ca mai bine era invers ca nustiu ce...
                              B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                              Comment


                              • Maxim am spus!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google