My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sper cu ocazia schimbarii de culoare ti-ai trecut in cartea de indentitate+pe talon si jantele, stiu ca pe talonul nou nu sunt trecute dar este indicat la alte specificatii sa fie trecuta dimensiunea la jante
    Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

    Comment


    • pozee cosmine

      Comment


      • Nu se pot trece in tlon si nici in carte jante sau alte anvelope decat cel de fabrica (14" si 15")
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • Cosmine, facem schimb?
          sigpic

          Comment


          • @scz de off,dar dsign,uh cum ti le-ai trecut?
            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

            Comment


            • Salut.
              Masina e MINUNATA
              Sa te bucuri de ea in fiecare clipa
              Numai bine.
              Un Logan----YNG-----
              Numai bine.

              Comment


              • ptiu ptiu ptiu sa nu te deochi..foarte tare masinuta..frumoasa foc..bravo
                Pentru orice realizare , primul pas este curajul

                Comment


                • Maestre inca odata ai uimit ...nu am apucat pana acum sa zic nimic dar a fost suficient sa asist in timpul colantarii ...chiar a iesit foarte bine ... asteptam pozele cu restul detaliilor

                  Comment


                  • Esti de valoare 'nea Jockere! Foarte frumoasa culoarea, chiar nu ma asteptam la asta!
                    If it ain't broke, don't fix it!

                    Comment


                    • Cand o sa faci niste poze mai artistice?
                      sigpic
                      https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
                      http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

                      Comment


                      • Ce sa mai...piesa.Sa vina pozele!!!
                        Cumpar volan de Duster

                        Comment


                        • Multumesc tuturor. Cu parere de rau va spun ca poze mai de calitate n-am reusit sa fac pana acum, o sa va atasez cateva facute cu telefonul...
                          Am noul talon fara dimensiunea cauciucelor trecute iar la RAR am trecut fara nici o problema, cei de acolo interesandu-i DOAR culoarea.
                          Sunt constient ca sunt alte culori mult mai frumoase pe care le-as fi putut alege, insa prin aceasta schimbare nu am dorit decat sa-mi implinesc un vis pe care-l aveam de mult (masina visinie/rosie mat ). II las pe altii sa le faca cameleon sau altele...
                          Primele reactii? am fost plecat din localitate, in weekend cu ea si sincer ori ca mi se parea ori ca asa era, masina a atras priviri atat in mers cat si in stationare.
                          Attached Files
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • oglinzile cum is?negre su argintii?intr-o poza se vede argintiu si in alta negru....:-s...de ce nu le-ai facut in culoarea masinii?
                            o sa cam ai probleme cu politia din cauza foliei asa inchisa pe fata....
                            oricum,masina e frumoasa...bafta!
                            Last edited by FloNZN; 22 February 2010, 01:34.
                            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                            Comment


                            • Frumos nenea..arata superb .dar de ce nu ti-ai refacut liniile capotei ?
                              sigpic
                              "BRABUS" STYLE

                              Comment


                              • oglinzile au fost schimbate! acum sunt si vor ramane negre. Nu le-am dorit rosii ptr ca vreau sa fie putin contrast.....
                                ptr refacerea liniilor capotei trebuia sa stric si vopseaua buna de pe capota si n-am dorit...merge si asa...
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google