My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nam cuvinte .......exceptional o iesit ! munca depusa si rabdarea o meritat pe deplin ! apropo jantele o sa le lasi asa cum sunt sau o sa incerci sa le faci negre ? sa pastrezi contrastu dintre cele 2 culori !asa tine la masina aia ca ochii din cap cred ! numa bine iti doresc cosmin ! sa fii iubit !
    sigpic

    Comment


    • nenea jokere...frumoasa de-ti cad ochii
      spor la cat mai multe gaturi sucite pe strada
      jante mari, bad boy, kit exterior finut dar cu efect, angeluri, culoare traznet...ce sa mai vrei
      Life is short...play more!
      http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

      Comment


      • frumos....foarte frumos...sa te plimbe sanatos

        Comment


        • ce frumoasa e , zici ca e aproape a mea )
          sigpic

          Comment


          • da...chiar....ce sa mai vrei
            e prea frumoschiar ca iti rupi gatu dupa ea daca o vezi
            Bravo!!!!!

            Comment


            • cu oglinzi de Mcv nu arata mai bine?intreb si eu....:P

              Comment


              • O vinzi?


                Nene... tocmai ai facut cunostinta cu noua ta masina ! Nu e fostul KYS, mai mult ca sigur! Felicitari! Ti-a iesit super!

                Intrebare: acum, daca dai pragul jos, va fi vechea culoare nu?
                sigpic

                Comment


                • Pleoape negre daca ai pune la faruri ar fi si mai mortala, iar cu oglinzile de MCV ... sunt doar de dimensiuni mai mari ... eu am instalat si oglinzi de unghi mort deasupra celorlate din stoc ... frumoasa masina ... mai ceva decat focul ... bafta :-)
                  http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                  Comment


                  • De ce pleoape cand are bad-boy?
                    Dar din spate, de ce nu ii faci poze? Ascuzi ceva? Sau mai bine zis, pregatesti un nou tips?
                    sigpic

                    Comment


                    • la asa masina iti mai trebuie un set de stopuri cu leduri ... da foarte bine cu jantele pe masina
                      si cu oglinzile astea arata destul de bine ... ar arata mai bine cu unele de prestige (nu de MCV ) asta e parerea mea ...Bafta si Numai Bine !
                      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                      Comment


                      • da nenea...ce sa mai... eu nu mai zic nimic noroc si ne auzim
                        stii tu... HZP ;)

                        sigpic

                        Comment


                        • Hello Nu am nimic de ascuns dar in ultima perioada am alergat de ..numai de aparat foto nu am mai avut timp. Sper sa am timp in weekend sa-i trag cateva poze cu aparatul. Pe bune dreptate ca-mit rebuie un tips rotund si nu stiu cand am timp sa ajung dupa ala. Aveti ceva idei de preturi si modele? v-as ramane recunoscator.
                          In legatura cu oglinzile, poate va veni si timpul lor insa acum nu mai am "timp" nici sa trec strada. Am cheltuit destul de la inceputul anului si voi face o binemeritata pauza.
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Eu am vazut masina pe viu,pe inserat,arata impecabil.Au fost meseriasi ai ca au reusit sa intinda folia pe barile alea.Folia este de calitate si are reflexii in mai multe nuante.Cozmine ai grija de ea,daca te pupa vreunul nu ezita sa-mi ceri pusca !
                            LOGAN--> <--TOYOTA

                            Comment


                            • frate jokere trebuie sa am o discutie cu sotia ta ca nu se mai poate asa ceva,nene bile de picior si legat de calorifer cu catuse,ca tu nu te mai faci bine
                              masina e dementiala,sa ma vezi lolo de nu e super si cred ca e unicat in europa,fara vreo lugu lugu
                              bv tie jokere sa vii la intalneala sa vada si ochiu meu ciacar,marfa marfa marfa a iesit
                              sigpic
                              Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                              pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                              Comment


                              • domne e frumoasa foc abia atept so vad live
                                vopsitorie preturi bune

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google