My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Misto transplant.arat super ok acum.dar nu te omoara la gropi?
    Fara Semnatura.

    Comment


    • misto rau de tot ... ai facut schimb cu PAU ?
      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

      Comment


      • Arce + amortizoare le-am luat de la PAU. El scapase de toate pietrele de la rinichi si mi-a imprumutat solutia perfecta sa le elimin si eu. Este destul de rigida, dar ptr a arata bine trebuie sa mai faci niste concesii.
        Momentan nu-mi freaca nicaieri cu toate ca am cam bruscat-o prin curbe. sa speram ca nu va freca nici de acum incolo..

        Poze mai multe cand va fi masina curata si timp frumos! sper sapt viit
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • nenea inca o data nota 20 iau aminte tot arata belea
          stii tu... HZP ;)

          sigpic

          Comment


          • pfuuu ce joasa e....nu-mi place, dar vreau si eu )
            sigpic

            Comment


            • scopul scuza mijloacele
              "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

              Comment


              • arata super misto! daca ai pune distantiere, ai face mai rau nu ?
                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                Comment


                • hai ca arata super bine aman2 acum ... mai ales a ta ... spor la scapat de pietrele de la rinichi
                  sigpic

                  Comment


                  • @Tudor - daca ar pune acum distantiere va taia cauciucurile in primii 10 m

                    Ma , cum ati putut sa lasati masinile pe mana lui "manutza" ( ce-a mai ramas din mana)

                    Trebuie supusa la teste sa vezi daca atinge si think think de n ori

                    De aratat arata bine rauuu ..

                    Comment


                    • Sa nu mai vii cu masina la Gugesti,ca ne strici gaurile din asfalt ! Arata bine Cosmine.
                      LOGAN--> <--TOYOTA

                      Comment


                      • arat bine, astept pareri dupa cativa km, sti ca vreau sa o las si eu dar eu cu am alta masina de plimbare cum ai tu.
                        sa ma tii la curent ca dupa regionala ori-ori.
                        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                        Comment


                        • Sa fie primita nenea the new suspension ))...acum sigur nu mai trece borna kilometrica printre roti
                          sigpic
                          "BRABUS" STYLE

                          Comment


                          • am vazut aseara KYS`ul si arata tare bine, imi place
                            sigpic

                            Comment


                            • Eu voiam sa-ti spun si sa-ti urez succes cu ea! Multumesc baietilor ce ne-au ajutat, am ras, am facut un pic de caterinca si-am facut si treaba!

                              Bafta multa de tot Cosmin!
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Acum merita poze :P
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google