My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa pui un volan si pentru "soferul" din dreapta ca vad ca abia asteapta ... frumusica masinuta :-)
    P.S. : ai ajuns cu aceasta ocazie si la pagina nr. 100 ... la mai multe sute
    Last edited by cat_alex52; 10 September 2010, 21:47.
    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

    Comment


    • E frumoasa foc ce naiba sa mai zic
      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

      Comment


      • arata bine rau
        sigpic

        Comment


        • frumoasa masina. sa ai grija de ea. bafta in continuare
          Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

          Comment


          • Se vede foarte bine locul de pe aripile fata unde erau montate semnalizarile laterale.
            Ce sa mai vorbim, "tuning si bun gust".
            sigpicFast&Furious
            Team CSR
            Logan Club CLUJ

            Comment


            • Cosmine..., lumea e rea si invidioasa...
              Cat despre tine, FastFurious, tocmai tu te-ai gasit sa comentezi despre "tuning si bun gust"....
              LOGAN AMBITION 1.6 MPI ... putin nervozat ...sigpic

              Comment


              • Originally posted by sdc290605 View Post
                Cosmine..., lumea e rea si invidioasa...
                Cat despre tine, FastFurious, tocmai tu te-ai gasit sa comentezi despre "tuning si bun gust"....
                Am scris un comentariu la ce se vede in poze.
                Arata-mi ca gresesc, dar nu ai cum ca se vede clar in poze.
                Asa ca nu mai face tu avocatul .
                sigpicFast&Furious
                Team CSR
                Logan Club CLUJ

                Comment


                • de ce nu puteti fi seriosi ma?io jur ca nu va inteleg....atata va pupati in c*r unii pe altii de doamne si fereste...
                  radu,ar trebui sa-i lasi in pace,chiar nu vezi ca aici e chestia ca majoritatea sunt din bucuresti si isi ridica unii la altii statui??
                  http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                  Comment


                  • Hai, sa-i dati drumul iar la Bucuresti Vs restul, sau Miticia vs restul. Abia astept sa va dunghez pe toti, inclusiv bucuresteni.
                    Iar tu Fast si furios, nu te poti exprima fara sa intepi?
                    "tuning si bun gust" Cum era daca lasa-i ghilimele deoparte?
                    Nu-i bai, data viitoare nu mai intri pe forum 2 saptamani.

                    Iar tu NZn-ule, ce faci? Pui paie pe foc? Problema asta se poate rezolva si elegant, nu agitand situatia, nu crezi?

                    Ca sa fie f clar, cum mai vad o chestie cu bucurestenii, miticii, se pupa-n cur unul pe altul si altele asemeni pe forum, ati zburat. Problemele astea le discutati in particular. Aici nu va spalati rufele.
                    Last edited by Cezar; 11 September 2010, 10:41.

                    Comment


                    • Originally posted by Cezar View Post

                      Iar tu NZn-ule, ce faci? Pui paie pe foc? Problema asta se poate rezolva si elegant, nu agitand situatia, nu crezi?
                      .
                      incercam sa-l lamuresc pe radu,sa nu se mai agite degeaba.
                      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                      Comment


                      • Mai omule, sa-ti fie clar ca peste tot exista aplaudaci si prieteni. Nu toti pot fi obiectivi pana la capat. Insa situatii de genul asta nu vreau sa existe pe acest forum.
                        Va intalniti, va certati, va paruiti, sau vb, treaba voastra.
                        Aici e public, si cum sunteti niste domni (cred), mai bine va rezolvati problemele in particular, nu in spatele tastaturii.

                        PS: nu incercai sa lamuresti nimic, doar iti exprimai una dintre frustrari. MAi bine le pastrezi pt alte ocazii, sau le transformi in altceva mai constructiv. Uite, fa-ti si tu masina cea mai frumoasa, ca sa te pupe toti in fund, indiferent de rasa si orientare sexuala, intelegi?

                        Comment


                        • benzina...este?? ESTE! Scantei "este" ? ESTE ! Sa sara topicul in aerrrrr )
                          @fast and furious - masina nu este perfecta si am recunoscut mereu acest lucru, dar nu uita ca la aceasta masina s-a lucrat manual , nu am luat niste componente si le-am pus in suruburi si gata tuningul! iti promit ca in iarna , toate aceste mici probleme pe care stiti cu totii se vor remedia.
                          Pozele atasate nu sunt pentru a evidentia cat de perfecta e masina ci..cat de joasa e. Tu n-ai de unde sa stii cum e cu lasatul ;)
                          @nzn - chiar nu-ti inteleg postul si frustrarea referitor la locul de domiciliu . Pana una alta , pe oricunde Logan Club Bucuresti a umblat a luat majoritatea cupelor ( indemanare, viteza, best exterior ). Si acolo a fost vorba de manarii si favorisme ?
                          Imi pare rau ca se ajung la astfel de discutii lipsite de sens si ies scantei din orice. Pana una alta eu ma bucur ca sunt in posesia unui logan UNICAT!!
                          Bafta tuturor!

                          scz Cezar daca ti-am dat de treaba....
                          Attached Files
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Poti sa-mi spui si mie ce varianta este masina asta te rog ??? E facuta pe comanda ??? E pentru export ???

                            Merg la un dealer cu poza asta sa vad ce si cum !
                            Attached Files
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • Thejock3r nu baga lumea in seama ...o masina lucrata manual nu o sa iasa nicidecum perfect...nici lu' Chip Foose nu ii ies perfect ... oricum arata foarte bine ...iar acele mici "defecte" o fac sa fie unica ... si important e sa fie perfecta pentru tine nu pentru altii ...
                              tine-o tot asa ...
                              si am o vorba ..."nu iti place nu iti fa"...
                              "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                              Comment


                              • eu am fost primu care am zis ca bucurestenii sunt nebuni la ce au facut cu loganurile ) da pana la urma le am urmat exemplele cu totii si se pare ca e chiar bine si estetic si ca performante...mereu am sustinut ca kiturile pentru logan sunt oribile si daca n-o cobori , nu e barca, da zici ca e nava de razboi...intotdeauna o sa respect lucrul facut manual pentru ca si eu tot ce am facut la masina mea am facut singur si n a iesit deloc perfect si stiu cum e...am vazut la tulcea toate masinile din bucuresti si tre sa recunosc ca toti suferim la finisaje, da asta e, atata timp cat te folosesti de masina, in tara asta n ai cum s o tii impecabila si KYSul mi se pare , pe langa cel mai elegant kit exterior, cel mai bun exemplu de evolutie de pe logan club..am vazut si eu in poze ca se vede gaura de la semnalizare, e prea jos pentru gustu meu, nu mi plac jantele, am zis mereu ca trebuie vopsita, da n are rost sa zic atata timp cat masina e in lucru si nu e a mea )
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google