My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • logan club a fost reprezentat numai de masini nervoase (bad boy).

    keep up the good work joker and others
    From Miami 2 Ibiza
    Voucher
    http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

    Comment


    • CE ONOARE PE MINE SA FAC POZA CU KYS.ulica imi este foarte draga sa sti nenea ca ii statea bine sa fie si ia acolo pe langa a le noastre respect nenea ...si multam pentru poze
      stii tu... HZP ;)

      sigpic

      Comment


      • Mersi nenea Niste cadre, sa nu zica cineva ca n-a trecut si colantul umblator, rupt si stramb pe la expo :
        Attached Files
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • frumoasa foc ...

          nenea' Jokeru ce ai patit pe partea stanga la colant ?
          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

          Comment


          • Lumea buna de pe strazile Bucurestiului ....
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • nasol

              oricum arata superb masina
              Last edited by Dany_DNY; 13 September 2010, 22:08.
              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

              Comment


              • frumoase, dau bine la tine cosmine, sunt cele pe care le stiu de pe forum, de la laurica????
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • Arata bine nenea...gata ai trecut pe 18 sau sunt de "proba" ? Daca da atunci sa le invarti cu placere
                  Y!M: alexut.style

                  Comment


                  • Jokere ai de gand sa mai mergi cu masina doar la saloane? Ca pe drumurile patriei, nu cred ca se mai poate...

                    Arata grav de tot!
                    If it ain't broke, don't fix it!

                    Comment


                    • Sunt bestiale.....

                      Comment


                      • Deci arata super bine cu jantele astea am vazut-o azi dimineata. E frumoasa rau.

                        Inteleg ca sunt ale tale ? Cat au facut ?
                        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                        Comment


                        • Multumesc tuturor !

                          Jantele momentan sunt de proba , insa in mod cert vor ramane pe masina : nu simt nici o diferenta intre ce am avut si acestea din urma ( au aceeasi latime cauciucurile si aceeasi greutate jantele) . Ceea ce e mai imbucurator este faptul aceste jante nu-mi ating nici la hop-uri. Celelalte , la unele hopuri mai adanci ..se auzea un mic zgomot !
                          Am zis ca trec pe 16" insa am renuntat .
                          @NikiB - in mod sigur pot circula cu ele pe unde mergeam si cu celelalte. Crede-ma ca e doar o idee mai " sexy "( wow....talon 35 ) insa poti indoi jante sau poti avea probleme si la taloane de 45-50 -55 . Totul tine de modul de condus si de noroc
                          jantele necesita o schimbare de pneuri si o refacere a lor ( sablare + vopsire ). Partea de refacere va ramane abia la anul , timp in care ma voi gandi cum vor ramane: cromate sau alta nuanta.
                          MVP-isto - jantele sunt ale lui Laurica
                          SDP-isto - partea comerciala nu am discutat-o cu Laur. M-a interesat in mod principal sa nu-mi atinga pe undeva.
                          Mi-e unul imi plac f mult si mai mult de atat, odata cu ele s-a mai lasat si masina cam 0.5 cm
                          Numai bine ,
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Esti un nebun de frumos !!!

                            Daca ti-a atins inainte acum e normal sa nu mai atinga pt ca diametrul rotii tale a scazut cu ~18 mm.

                            Arata bine Cosmin, esti fita !!!
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • deci fratica,
                              trec intersectia, privesc spre dreapta si raman orb. batea sorele direct in ele.
                              dadeau bine si alea vechi, completau geamurile, oglinzile si aparatoarele la numar; dar astea sunt traznet-bling-bling.
                              vom fi iarasi ce am fost si mai mult decat atat !

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google