My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Foarte frumos ... nu atinge nimica?

    sa le rulezi multi km fara probleme !
    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

    Comment


    • Arata suuuper bine cu jantele astea! Faci o alegere buna daca le pastrezi.
      sigpic

      Comment


      • toata lumea asa ia zis , nare cum sa le refuze

        Comment


        • wow
          super taree!

          Comment


          • Arata bine. Dar parca prea cromate pentru look-ul clean pe care l-ai ales. Zic eu ca daca aveau si buze se vedeau bine crom. Acum, necesita o vopsire si eventual un set de distantiere
            sigpic

            Comment


            • sa le invarti sanatos nenea...sunt frumoase

              Comment


              • Originally posted by Thejock3r View Post
                AVUS AC MO1 Chromed , 18 " cu anvelope 215/35/18 !...enjoy!
                Pfoai de capu meu cat de belea arata cu jantele alea.nenea yo zic sa-ti iei,ca sunt de curse
                Fara Semnatura.

                Comment


                • kys-ule ce sa zic : WICKED SICK !!!!!!

                  sper sa nu ai probleme cu cromul din cate stiu este cam pretentios
                  From Miami 2 Ibiza
                  Voucher
                  http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                  Comment


                  • Chiar arata bestial bre ...salta-leeeeeeee
                    sigpic
                    "BRABUS" STYLE

                    Comment


                    • Da, si eu sunt pentru niste distantiere
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • primul pas este incaltarea lor cu niste cauciuce. in urma stabilirii dimensiunii cu care voi merge de acum inainte, voi stabili si dimensiunea distantierelor. Sunt constient ca-mi trebuiesc , avand in vedere ET-ul mare al jantelor....
                        Sa vedem ce se va mai intampla....
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • bestial, vin perfect pe masina , acu e completa ! felicitari si sa le invarti cu placere ;) !
                          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                          Comment


                          • Deci da! Aprop pozitiv alegerea. Inca nu stiu ce sa zic cu cromul rotilor dar abia astept sa vad pe viu jucaria. Ma ofer sa te ajut la alesul distantierilor, e pacat sa ai asa frumusete de masina si sa stea rotile "anti-cracanate" asa
                            sigpic
                            ^Logan turbat (WIP)^

                            Comment


                            • Sustin pe Valentin_N

                              Ce inseamna "anti-cracanarea" asta..!!!!!!?????...eeeeee!!!!!!
                              sigpic
                              "BRABUS" STYLE

                              Comment


                              • din categoria " haideti sa ne radem " va postez ceva de pe alt site... ) ENJOY!

                                de FastFurious

                                de TheJock3r

                                Si cat am tacut si am vrut sa te las ca pe tine , trebuie sa-ti dau lovitura deciziva si sa arat lumii ca esti CEL MAI MARE FRUSTRAT, Fast & Furious ! Pe cat de frustrat esti pe atat de putin inteligent ! de ex :
                                de Anonim 16-09-2010 16:00 82.77.121.19

                                Este culmea cum urca in top unele masini numai dupa ce sunt sterse altele.

                                NEXT

                                de Anonim 20-03-2010 11:39 82.77.121.19

                                Tiganie in toata regula.
                                Kitch tuning nu alt ceva.

                                NEXT

                                de FastFurious 08-02-2010 09:49 82.77.121.19

                                Bafta in ce ti-ai propus si 5***** de la mine pentru curajul si munca depusa.

                                Ip-urile de pe care au fost transmise masejele...nu seamana intre ele??
                                Mi-e sila de tine.... )

                                Ma pis pe tine de mincinos ordinar, pe ce sa fiu invidios ma fraier coclit pe junghiul tau colantat, pe care acuma ai pus jante pe 18 ca sa trebuiasca sa-l inpingi sa se urneasca de pe loc.
                                Bai incultule acuma crezi ca te-ai ajuns si poti sa inventezi ca ti-as fi scris eu toate aberatiile.
                                Nu mi-o placut masina ta nici o data pentru ca nu are ce sa-mi placa la ea, dar nu am timp si chef sa-mi fac 100 de usere sa-ti scriu tie la adresa raciului pe care-l detii.
                                Acum imi dau seama fraiere ce se intampla pe aceste site-uri de tot rahatul pe care tu si altii de genul tau se lauda cu niste masini hidoase si isi pun prietenii sa-i laude.
                                Raciul tau nu valoreaza in total cat am bagat eu in masina mea sa o aduc la stadiul la care arata la momentul asta.
                                Tu nu vezi ca nu ai bani sa-ti poti pune un kit exterior pe masina fie el cat de ieftin si atunci tu incerci sa-ti faci singur dar in tampenia ta folosesti plinta de parchet,spuma, autocolante si plexiglas pe numerele de inmatriculare.
                                Singurul lucru mai de calitate care-l ai pe masina sunt arcurile H&R care s-ar putea sa fie si astea arcuri stok din care ai taiat 1-2 spire.
                                Asa ca 1+1=2 si sti ceva................ma pis pe tine, pe jaful tau, pe pupincuristii care te ridica in slavi si pe site-uri de genul asta.
                                AM INCHEIAT CITATUL

                                In cazul in care n-ati inteles despre ce e vorba....spuneti-mi ca va dau si alte explicatii )
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google