My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • frate, a innebunit lupu are KYSu asta si defecte, da fata de plugu ala cu jante de cart a lu FastFurios e super elegant da io zic sa l ierti, ca odata ce ajungi la varsta mijlocie te mai lasa si creieru...
    sigpic

    Comment


    • Fratilor...nu am numarat , dar am cam 8- 9 ani de forumuri ( din diferite domenii ) . Stiu "riscurile" de a posta ceva , undeva si intotdeauana voi primi cu zambet orice situatie creeata
      1. eu nu am cum sa ma supar DOAR pe niste afirmatii venite si mai ales de la Fast . Sa se inteleaga : pe alt forum primeam commenturi aiurea de la "anonimi" iar cand mi-a scris de pe userul lui am observat ca era acelasi IP de pe care se tasta. I-am demonstrat ca e ridicol , ca are o obsesie aiurea fata de mine de parca i-am furat kitul de la masina si am vrut sa arat celor de pe aici ce specii avem printre noi.
      2. intotdeauna cand voi face ceva la masina imi voi intreba " baietii "a caror pareri sincere m-au ghidat pe drumul de dupa Vitan Style . In mod cert , asa am facut si voi face in cazul acestor jante.
      3. poze am pus de fiecare data cand am facut cate o modificare. Va rog sa rasfoiti acest thread si nu cred ca se gasesc 2 sedinte foto facute de dragul de a face poze: ce sa-i fac frate...daca-l modific mereu...?? vreti sa nu mai arat? - si retineti ca nu pun poze ptr orice chestie minora.....
      4. multi de aici ma privesc ca pe un competitor , de parca am fi intr-un concurs indelungat: GRESIT - eu imi voi modifica masina ori de cat ori imi voi permite ptr ca e cea mai mare pasiunea a mea . Inainte vorbeam cu f multi ( pe mess...la tel...etc etc ) dupa participarea la diferite concursuri ( ******* , de pe forumul propriu , de pe alte forumuri ) a intervenit o oarecare raceala intre noi. Imi pare rau ptr asta...trebuie sa se retina ceva : nu se castiga nimic din astea...In plus e loc pentru toti !!!
      5. spun ptr ultima data : jantele nu vor ramane cromate insa le voi lasa asa pana la primavara cand, sper , masina va capata alte infatisari
      6. Nu m-am suparat si nu ma voi supara pe cineva care-mi va critica masina . e parerea lui..o respect. Insa prefer ca acea critica sa vina, avand ceva solid la baza .
      7. Va respect pe toti !
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • nuuuuuu , lasa jantele cromate , acuma sa completat o bucata de lego !

        Comment


        • Mah frate!!!!
          Dar, sincer, e nevoie de tot circul asta?

          Si, apropos de jante: imi plac tare mult, insa, nu-s prea grele?
          Ca si model sunt misto!
          Last edited by sibianul; 23 September 2010, 18:32. Reason: Automerged Doublepost
          aham......Restul e LOGAN


          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

          Comment


          • Jantele mele WolfraceMatrix Chrome sunt la vanzare! pretul nou si ultimul : 1500 ron cu tot cu anvelope 215/45/17 + inele de centrare ! jantele sunt impecabile, doar capacele de la prezoane necesita o revopsire ( ptr cine e tipicar )...

            @Sibianu - ms man , sper sa fi facut alegera buna . greutatea lor e asemanatoare cu a celor de pana acum.
            Nu-mi place circul insa consider ca astfel de caractere trebuiesc aratate lunii. Eu cu tine am avut atatea discutii, inainte de a ne cunoaste personal si totusi nu ai facut atata circ pe unde ma prindeai. Repet: tine de bun simt..educatie ...mentalitate.
            E ultimul lucru pe care-l spun despre acest incident viata e frumoasa iar noi suntem tineri....
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • Sorine, cica sunt la fel de grele ca cele pe 17" deci e bun .

              Si va rog, nu mai spuneti invidie... Ori ascultati prea mult manele ori vi s-a tiparit cuvantul in minte... Nu exista invidie ci doar ura ca unul a incercat sa ii dea sfaturi celuilalt care s-a simtit jignit de asta, ca mno, cum sa primesti sfaturi de la unul pe care nu-l cunosti?
              sigpic

              Comment


              • Cosmine...nush ce sa zic! Eu il cunosc bine pe Radu si nu cred ca nu ar fi avut curajul sa-ti spuna in fata ce ar avea de spus!
                PS. AM VAZUT TOT CIRCUL DE PE FORUMURI!
                Ma rog...
                In alta ordine de idei...fa ceva cu vopsitul!
                aham......Restul e LOGAN


                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                Comment


                • Ma Sorine lasa vopsitu` ala , ii sta prea bine acuma !

                  Comment


                  • deci rad de 5 minute intruna dupa ce am citit "insultele" ... Jokere stii vorba aia "Cainii latra ursul merge" ..asa ca tu trebuie sa-ti vezi de pasiunea ta fara sa bagi in seama toate gandurile negative!

                    Jantele sa nu le vopsesti , masina e de show si orice alta culoare ai da pe ele le-ai strica

                    Comment


                    • Lasa-le cromate, cred ca "tiganul" din mine isi doreste asa ceva, arata cel mai bine, numai sa le reconditionezi daca este nevoie + un set de distantiere.
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • nu le vopsi
                        sigpic

                        Comment


                        • Si eu zic sa le lasi asa...mai toata lumea dupa forum este innebunita de efectul no-chrome si nu mai stiu ce arata bine...
                          Chiar sunt de bun gust,si nu stiu ce culoare ar coafa jantele mai bine decat acum.
                          Inca o data:felicitari si nu mai pleca urechea la toti frustratii care tipa si ei la tastatura.
                          Eu inca astept sa scapi de "butoanele de la numar"

                          Comment


                          • Stai linistit Jockere,jantele oricum sunt bestiale,schimba radical aspectu` masinii,cel putin mie-mi plac mai mult astea,gusturile nu se discuta.

                            Legat de poze,nu te lua dupa altii,e topic de My Ride,poti pune poze cu masina linistit,cel putin eu am peste 30 de foldere cu toate pozele de pe cate un My Ride,de ex am o gramada de poze cu a lui Dsign,HZP,BBI,BFF,etc etc si cu a ta de altfel.

                            Succes in continuare!
                            Cumpar volan de Duster

                            Comment


                            • Rugam MishuRS sa faca niste VT cu jantele lui Cosmin in mai multe culori
                              sigpic

                              Comment


                              • Pana baga Mishu RS am incercat eu sa satisfac nevoile
                                In ordinea lor: albe,cameleon,negre,visinii
                                Daca e nevoie de o culoare anume mai bagam
                                Pentru o calitate mai buna e nevoie de o poza pe lumina mai buna!
                                Attached Files
                                Last edited by keket; 24 September 2010, 19:46.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google