My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da foarte bine pe crom....lasa-le asa ;)

    Comment


    • Te`am vazut ieri ptr cateva secunde la Tineretului :d.Superba masinuta aia a ta.Arata bine`n poze dar in realitate e superba.Tot respectul ptr ce ai facut la ea.
      Satisfac blonde pe gume Turbo.

      Comment


      • Originally posted by Thejock3r View Post
        pentru cei care doreau sa vada masina , ziua...cu noile jante!!!!
        cu siguranta unul din cele mai tari loganuri din tara!super!mult bun gust!bravo

        Comment


        • jockere, mi-a venit o idee zilele astea dar nu stiu pe cine sa intreb, dar tu daca ai masina colantata poate stii ai idee daca se pot imbraca fetele de usi cu autocolant ? ar tine ? ca multi le vopsesc dar nu m-as indura ca se sterg
          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

          Comment


          • frumoasa masina
            sigpic

            Comment


            • ca sa prinda , usile trebuie sa fie perfect netede ( ceea ce la logan nu sunt ) si-n plus trebuiesc date c-o substanta, gen fuller inainte , ptr priza . Pe plastic colantul nu are priza.
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • aha,ok merci de raspuns
                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                Comment


                • "urata masina " mai ales cu noile "cercuri" ... noroc cu proprietarul ca e mai dragut

                  Comment


                  • Bai Cosminilor, ma speriati!
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • @ catalinnnn - acum e bine ??? )cateva poze cu noile prinderi a suportilor de numere + baita de vineri seara..
                      Attached Files
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • Pac pac..arata bine rau.e mai fineanu mai nenea


                        Parca o vad pe Larisa..."maaaa...ce cauti in masina lui tati" )))))
                        sigpic
                        "BRABUS" STYLE

                        Comment


                        • da nenea ti-am zis eu ca gasim o rezolvare arata superrrr
                          stii tu... HZP ;)

                          sigpic

                          Comment


                          • jokere nu stiu daca ti-am zis, dar arata intr-un mare fel acum cum e la canale cu talonu?
                            sigpicMy ride

                            Comment


                            • esti de belea Cosmine, o masina si o fetita de nota 10+. PS: nu colantezi oglinzile?

                              Comment


                              • Sunt senzatie ambele .... Eram eu o data in spatele lui, hmmm, e destul de misto sa observi lumea cum isi rupe gatul cand trece el pe strada.
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google