My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • siiii felicitarile mele pentru dragostea investita in masina. rezultatul vorbeste de la sine. jantele arata bestial pe masina ta, inainte nu-mi placeau bravo

    Comment


    • ce imi place combinatia de alb-rosu din prima poza

      Comment


      • mama....ce inalta e masina lu pch`u fata de a ta

        Comment


        • lasa-ma ca m-au secat la inima,m-au acrit cu inaltimea "bmw-ului X6" din dotare....cica pot sa bag si capul intre roata si aripa iar eu4yas poate sta in picioare pe cauciuc si cu mainile ridicate si tot nu atinge "aripa" aia

          sa ma ierte nenea jokeru' pentru offtopic,dar nu m-am putut abtine!
          Last edited by PCH; 4 October 2010, 13:59.

          Comment


          • lasati-l mah pe PCH in pace : macar UNUL din club ( filiala Bucuresti ) sa poate merge cu masina pe unde vrea fizicul lui ))
            PS. ce cauciucuri inalte are fata de talpicele mele )
            @ renault - imi pare bine de cunostinta si pacat ca am stat atat de putin de vb...poate alta data !
            @macs - intotdeauna apreciez sinceritatea si parerile bazate pe ceva fondat. Ma crezi ca foarte multi colegi din club / prieteni din alte parti au strambat din nas cand le-au vazut in poze iar in realitate si-au mai schimbat din pareri ? So...multumesc !
            @sosorynel - scz..acum am dat mai in spate.... mersi !
            @ciomule - tu ai scris mah cuvintele astea frumoase?? ms ms
            @PCH - esti dinamovist?? ) ai citit cancan-ul de azi ??
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • da,am citit si can can si stirile protv,vuieste presa!!!!daca omul are hobby-uri diferite de ale noastre ce sa avem cu el......!#$@#$@ pe coji de nuci cu el

              Comment


              • Deci in ce hal este masina lui PCH .... Vai capu' meu .... Cand se urca in ea nici nu indoaie picioarele ...

                Si rotile lui Cosmin sunt cat capul lui PCH pe cuvant !!!

                P.S. Frumoase poze nenea ... Rules !!!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • mie chiar imi plac jantele, dau bine, mai ales seara in luminile lampadarelor stradale se vede de belea!bravo, felicitari!!
                  PCH-ul are roaba iar Tata Jean are dric
                  lipsa text

                  Comment


                  • Bleizer.....parca ziceai ca nu-ti plac ?? :|
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • cand am spus eu asa ceva? sau poate ma confunzi! imi plac si nu ma enerva ca ti le dau jos si le pun la mine!
                      lipsa text

                      Comment


                      • chiar in seara in care le-am pus.....la Kiss enfin.
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • era vorba de finisaj ci nu de jante!
                          lipsa text

                          Comment


                          • HAi ca sunt super jantele arata demential si cel mai interesant este faptul ca talonul anvelopei este foarte mic si insesizabil zici ca merge direct pe janta super tare
                            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                            Comment


                            • Da nenea SDP ! Sper sa mai gasesc cauciuce cu talon dinasta...in caz contrar merg pe 225/35/18 . Asta e ! se va mai intalta putin mnai mult...
                              Ma bucur nespus ca am gasit pe cineva care imi poate reconditiona setul de jante + revopsire cromata. La primavara vor fi K NOI !

                              L-a pus naiba pe Skandal sa-mi reaminteasca de melodie..si uite ce-a iesit )

                              Last edited by skandal; 4 October 2010, 19:08. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • )Tare asta chiar se potriveste bv.
                                sigpic

                                IL 1 3 MIU

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google