My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @metall, este cea mai stupida intrebare, nu te supara...

    Sticletii opresc masina in trafic sa se mai si uite la ea. Cum Jockeru'nostru este sociabil si amuzant, de multe ori scapa ieftin, alteori scump, depinde de sticlete.
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • si de cantitatea din talon. stiu ca e superba, dar e pentru gabori cum e becul pentru molii

      Comment


      • Multi nu inteleg....omu a spus clar ca nu foloseste masina zi de zi asa ca poate sa puna jante si pe 30" .

        Comment


        • Ideea e ca, daca e sa se puna pe fapte mari, sticletii iti gasesc nod in papura pentru orice chichita!
          Acum intervine proprietarul masinii...sa o scoata la capat!
          oare acea hartie igienica era alba sau roz?
          aham......Restul e LOGAN


          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

          Comment


          • Hartia a fost un "rozaliu "... cica rosu mat nu avea ) Deci..pe rand sa va "esplic" :

            @Leo...cu ce ai vrea sa copiezi ? Aceeasi culoare?? Pff..pot sa te indrum spre atatea alte culori existente in paleta. Oricum sunt cu un picior sa imi schimb din nou culoarea, la primavara
            @Metall - nu am avut inca "placerea" de a fi oprit. Stiu insa reactia lor cand erau pe contrasens si nu prea aveau cum sa se ia dupa mine . in 3 ani de cand am alte jante decat cele stopilate in "ceferticat" am fost oprit de cateva ori ptr orice alte prostii si doar o singura data ( acum 4 luni) sa ma intrebe de jante, fiind un filtru destul de tare am scapat doar cu amenda ptr centura
            Nenea Dsign stie ce stie si tind sa cred ca "vorba buna , mult aduce" Aaaaa...si expresia fetei
            @Razvan nu stiu daca ma crezi , nu am dat niciodata spaga la politisti ,chiar daca am gresit.
            @anonimboy - intr-adevar , merg rar cu ea ( de vinerea seara pana duminica si-n concedii) dar merg prin zonele cele mai populate de politisti Imi place adrenalina )
            Oricum sunt de conceptie ca totul tine de noroc , comportament in trafic si daca esti oprit , de modul in care le vorbesti.
            Sa avem cat mai putine belele cu ei
            Numai bine tuturor.....
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • Originally posted by Thejock3r View Post
              Aaaaa...si expresia fetei
              ... Restu` e cancan!

              Comment


              • Originally posted by Thejock3r View Post
                Multumesc colegilor mei loganari, care prin imaginatia si munca lor , mi-au deschis NOI orizonturi in ale tuningului si a viitorului Look al masinii mele...
                POZE:
                au zis baietii aia .. stii tu care !!! daca nu le dai banii , o sa dea jos actipildul )))

                Comment


                • lol....atunci nu le dau banii.... am nevoie de cineva care sa-mi dea colantul jos..sa se poate lucra la masina cine se baga????
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • cel mai tare logan de la inceputuri si pana acum. respect cosmin

                    Comment


                    • Da ai admiratori nu gluma ,bv
                      Attached Files
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma bag eu doar daca platesti bine!
                        felix. m e The nu Th3 , deci fanul se respinge!

                        Comment


                        • Felix.m stai in aceeasi banca cu goerge tgn?

                          Mersi de poza

                          @catalin....n-auzi bre ca vreau moca?
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • jokere - treaba cu colantu, e relativ usoara ! 2 oamenii,si intr-o zii e gata ... si conteaza sa fie c-am 20 grade C afara!
                            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                            Comment


                            • Nu stau in acesi banca nici nu il cunosc pe george tgn , aveam poza de cateva luni in tel si acum am zis sa o postez
                              sigpic

                              Comment


                              • Ba am vazut,dar stii tu,moca inseamna bataie de joc
                                Nu cer mult,macar de niste lupe acolo,ca esti bazat!

                                Acuma serios,nu cred ca o sa am altceva mai bun de facut,cand te hotarasti dai un semn,in 3 ore nu avem ce face
                                PS: Vin si cu ustensilele necesare (vezi poza)
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google