My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Frumos de tot. Si Super Nova aia e dementiala. Felicitari, baieti!
    sigpic
    www.basarabia-acasa.ro

    Comment


    • foarte frumoase pozele.
      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

      Comment


      • No comment! Bravos tie Cosmine! Te felicit!
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Foarte frumoase pozele...Ambele masini sunt foarte frumoase.

          Comment


          • amandoua masinile sunt tari, dar na un + pentru logan ca deaia ne-am adunat pe forum
            sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

            Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

            Comment


            • sunt criminale ambele ...mai ales KYSu ...
              sa te mandresti cu masina ...e superba !
              sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

              Comment


              • + Jante,folia geamuri,bara mcv,portbagaj clean,pragurile,bad boy capota.

                - Colantul este pus prost(mici imperfectiuni in multe zone),folia numar,faruri si proiectoare,oglinzile de mcv.

                Comment


                • Originally posted by tiesto_music View Post
                  + Jante,folia geamuri,bara mcv,portbagaj clean,pragurile,bad boy capota.

                  - Colantul este pus prost(mici imperfectiuni in multe zone),folia numar,faruri si proiectoare,oglinzile de mcv.
                  lasa ca e a ta perfecta ...
                  From Miami 2 Ibiza
                  Voucher
                  http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                  Comment


                  • am si eu o intrebare .... cum iei tu stanga dreapta fara sa iti atinga ? ) frumoasa masina ... ai grija de ea !
                    Logan 1.6MP

                    Comment


                    • Originally posted by tiesto_music View Post
                      + Jante,folia geamuri,bara mcv,portbagaj clean,pragurile,bad boy capota.

                      - Colantul este pus prost(mici imperfectiuni in multe zone),folia numar,faruri si proiectoare,oglinzile de mcv.
                      Astept note si pentru : suspensie , eliminat bandouri laterale , grila , prelungiri unicat bara fata-spate , difuzor incorporat in bara spate , eleron luneta original , micsorat spatiu nr inmatriculare spate ...
                      PS. Nu este folie pe numar !
                      Totul tine de gusturi , chiar nu doresc ca aceasta masina sa fie pe gustul cuiva anume , ci pe gustul meu
                      89 ALE - merg doar drept ) Glumesc ! cand virez , masina se ridica putin astfel inca sa poata iesi roata..
                      Numai bine tuturor
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • suuupppeerrrbb KYS-ul Sa ai noroc de el

                        daca-mi permiti o mica si singura sugestie: difuzorul vopsit negru(!?)

                        Mult succes in continuare

                        Comment


                        • nu ai inteles...omui vrea ceva iesit din comun....daca il face negru o sa fie la fel ca toate celelalte..
                          _super masina...ce ai de gand sa ii mai faci pe viitor?
                          Viteza Ucide ... Conduceti cu prudenta !!!
                          sigpic

                          Comment


                          • masina va intra in aceasta iarna la inca o serie de modificari , care sper , sa incante privirea iar la final va intra la vopsitorie ! Prefer ca seria de modificari sa o pun odata cu realizarea lor , inca nu s-a definitivat mini-proiectul !
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • am inteles....pai asteptam cu nerabdare .. sa vedem ce iti mai trece prin cap...bafta
                              Viteza Ucide ... Conduceti cu prudenta !!!
                              sigpic

                              Comment


                              • Nu am vrut sa vorbesc rautacios,doar am exprimat o parere(opinie)...
                                Masina este foarte OK in ansamblu,eu am vrut sa iti zic doar ceea ce consider eu + si -
                                Scuze ca nu am remarcat si lucrurile mentionate d u... la +
                                Ai muncit mult de la inceput cu loganu gri,este de apreciat.
                                Bafta pe mai departe,salut.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google