My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tiesto_music View Post
    - folia numar,faruri si proiectoare,oglinzile de mcv.
    Tu citesti ce aberatii scrii?

    Comment


    • cred ca s-a referit la folia de pe faruri si proiectoare Pe partea de oglinzi , l-am ascultat si mi-am luat de prestige Acestea sper sa placa !
      Just kidding .
      @Rey - ai primit PM
      @SDP - unde erai cand mi-au dat de mi-a julit colantul? ) oricum raman dator !
      @ady - Oglinzile se vor monta abia in primavara, asadar nu sh cand le voi incalzi..
      PS. ABIA ASTEPT VINERI SA-MI SCOT MARTZOAGA LA PLIMBARE :d:d
      PS2. Observ , de pe alte situri , ca mai am persoane care imi vegheaza masina Atasez poza
      Attached Files
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • sa le stapanesti sanatos !!! bafta la urmatoarele etape care le ai de facut este criminala rau masina !! un efort cu rezultat de nota 20
        sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
        Simply Stance

        Comment


        • Aia e poza?
          Defapt e facuta de tine,dar nu ai stiu sa setezi iar aparatul.Ce sa mai ma fac cu tine?

          Comment


          • Ia uite nenea,dupa petrecerea de aseara,ia,cu dedicatie!

            Comment


            • Dupa un an de griji, dezamagiri, realizari , cheltuieli , satisfactii , am primit o diploma la care tin foarte mult. Tin la ea pentru ca mi-a fost inmanata de camarazi de seama , pentru ca numarul motivelor, specificate pe aceasta, a fost unul cat se poate de bun si pentru ca asta demonstreaza ca paginile acestui thread nu s-au umplut cu vorbarii ,ofttopicuri si poze "aiurea" ci cu realizari/modificari asa cum am stiut eu. Cui nu-i place ce am facut la masina, sa nu-si faca . Va promit in schimb ca nu m-am oprit aici! Va pun o poza din noiembrie 2009 , una din noiembrie 2010 si dovada primirii diplomei. MULTUMESC LOGAN CLUB BUCURESTI !!
              Attached Files
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • felicitari pt tot pana acum
                inca un an frumos de acum inainte cu multe modificari
                FELICITARI PT MASINA!!!!!!!!!!!!!! BAFTA omule!!!!!!!!!
                sigpicAjuta-ma si trimite sms la 1815(tarif normal) cu textul "CLK"

                Comment


                • felicitari pentru toata munca pe care ai depus.o...si pentru toate diplomele pe cae le-ai primit...
                  ai reusit sa o modifici cat sa nu treaca neobservata...sa nu fie doar un logan banal ;) si asta e de apreciat...
                  Bafta in continuare!!
                  __________________
                  sigpic

                  Comment


                  • felicitari si pentru diploma si pentru masina.ai reusit sa transformi o masina cu "tuning 90 % din vitan " cu un tuning adevarat !
                    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                    Comment


                    • si din partea mea ffff multe felicitari pentru ce ia-ai facut kis-ului...
                      cine a zis a zis bine- masina este oglinda soferului...bafta pe viitor...
                      "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                      Comment


                      • BRAVO !! super tare exteriorul masinii!!!

                        te ai gandit sa finisezi si interiorul asa cum ai facut cu exteriorul?

                        succes pe viitor!

                        Comment


                        • Felicitari domnu' pt diploma,... la cat mai multe !

                          Fata de anul trecut e diferenta de la cer, la pamant ... arata super tare masina acuma ! bravos
                          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                          Comment


                          • Planul meu pentru anul viitor este sa aduc exteriorul cat mai aproape de perfectiune - muchii , linii refacute , mici modificari la partea exterioara , jante refacute si bineinteles, revopsirea masinii integral.
                            Daca rezolv exteriorul asa cum imi imaginez in mod sigur voi trece la un proiect unicat si-n interior si poate chiar la motor...
                            Va multumesc tuturor!!
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • da ,meriti din plin.
                              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                              Comment


                              • felicitari pentru diploma, diferenta este destul de mare intre anul trecut si anul asta, sper sa reusesti sa ma rezolvi si pe mine cu ce am vorbit pe pm. Numai bine.
                                sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                                Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google