My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intradevar ! Este o masina foarte frumoasa, De invidiat ! Dar numi spune mie ca un om care detine Bmw x6 / Cayenne sau Bentley ca va ramane impresionat total de aceasta masina !

    Comment


    • Total de acord cu tine! prefer insa sa am o masina cu talon pe numele meu decat pe numele unei firme de leasing. Asta e sa zicem..."buba mea" N-am dorit decat sa il fac putin mai diferit , nu sa umileasca Bentley sau X6
      Multumesc mult de aprecieri !!
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • da tu ce masina ai mai barosane? de esti asa de arogant?!
        sigpic

        Comment


        • si mie imi place foarte mult masina, bravo mestere!
          sigpic

          Comment


          • Mai omule, aia e alta discutie.
            Jokerul a facut dintr-o dacia logan, anosta si urata, o masina aratoasa.
            Si tin sa-ti spun ca sunt oameni cu ceva mai multi banuti, care au apreciat munca si rezultatul obtinut.
            Ca ei nu ar face asa ceva, e alta mancare de peste.

            PS: nu baga in aceeasi oala Bentley cu X6. 2 categorii de oameni diferite.

            Comment


            • Baieti, va rog! Nu e loc de dispute , muschi etc etc. Thegreen nu face altceva decat sa-si spuna punctul de vedere , care de altfel, este unul corect , in mare masura !!
              Multumesc pentru intelegere !!
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Vad ca a degenerat foarte mult aceasta mica discutie ! Thejok3r sa te ajute Dnezeu sa tii masina neatinsa ! si Bafta la urmatoarele modificari !

                Comment


                • N-a degenerat bre...Tu ai dreptate in ce spui, doar ca nu prea spui contextual corect.

                  LE: dacia nu se va putea compara in veci cu Bentley sau altele asemeni. La fel cum nici cei care-i intereseaza Bentley n-ar da o ceapa degerata pe o Dacia modificata. O admira, si merg mai departe.
                  Last edited by Cezar; 28 December 2010, 21:03.

                  Comment


                  • Multumesc The green , Anul Nou cu bucurii iti doresc!! Sper ca viitoarele planuri pe care le voi pune in aplicare, cu aceasta masina de suflet, sa placa ochilor
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • dacie dacie dar nu una oare care... multi au bani dar putini isi cumpara...

                      nenea.... ce i-ai facut tu la masinuta asta restu doar viseaza... tine-o tot asa...
                      "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                      Comment


                      • Thejok3r Am gasit Logan-ul tau nemodificat pe Google Earth (3d )
                        Last edited by The GreeN; 28 December 2010, 21:38.

                        Comment


                        • hehe...stiu l-am gasit si eu pe google streetview , dar avea nitel tuning ( jante..arcuri..faruri )
                          Se pare ca ma cunosti mai bine decat credeam..verde
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Vreau si eu sa vad !
                            LOGAN--> <--TOYOTA

                            Comment


                            • Thejock3r... te-ai gandit sa bagi lupele astea cu bi-xenon in loc la alea din farurile tale ???
                              in loc la alea pe faza lunga si alea de pe scurta le lasi mai jos si le folosesti ca proiector > ;))...
                              "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                              Comment


                              • nu m-am gandit , sincer, si nici nu cred ca iesea mare scofala, intr-ucat trebuia gandit un sistem de prindere al lupelor ( care nu stiu cat de eficient si sigur era) si-n plus, daca vreau sa fac faza cu proiectoarele , peste tot se gasesc lupe....
                                Multumesc oricum de idee.
                                Danut , am incercat sa vad daca am un shortcut sa-ti dau linkul,dar nu merge direct
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google