My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu am proiectoarele cu lupa (sunt faza scurta de fiat punto)... aseara imi zicea cineva cum ar fi cu ele in farurile cu lupe... ca idee numa... si m-am gandit sa iti exprim ideea...
    e nasol ca alea din cate stiu nu nu se pot regla :|
    oricum lupele in oglinda originala arata bine si ai si reglaj pe inaltime la ele...
    "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

    Comment


    • da...asa e! enfin...

      am trecut la treaba!! s-a montat prima lupa
      Attached Files
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • frumos frumos! ! sa vedem cu faru negru cum arata
        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

        Comment


        • as dori si eu niste informatii despre aceste lupe: de unde le-aim luat si cit ai dat pe ele.
          merci mult...
          "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

          Comment


          • foarte frumoase nenea, sa.ti lumineze drumurile cat mai mult
            ps: la itp, sti cumva, or sa se ia de tine, ca as vrea sa.mi pun si eu, dar alte faruri pentru itp nu am
            sigpic

            Comment


            • salut jocker
              da si tu detalii despre cum ai prins lupa in far .... ce tarif ai montezi lupe in far etc ) ...
              From Miami 2 Ibiza
              Voucher
              http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

              Comment


              • Jokero..ti-am zis ca arata mai bine masina ta cu faruri stock,fara lupe?

                Cand vin sa facem schimb??...te scutesc..nu mai arata urat masina cu astea..hidosenile cu lupa
                sigpic
                "BRABUS" STYLE

                Comment


                • da, asa e e chiar urata, hai ca te ajut eu nenea mateo sa nu faci masina urata,cum e a lui joker, asa ca o sa.l scap eu de ele
                  ps: joke
                  sigpic

                  Comment


                  • Un far ii dau eu ca sa-mi dea unul cu lupa la schimb, am zis)).

                    Arata bine nenea!
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • Arata bine nenea...abia astept sa le vad gata . In ianuarie o sa fac si eu pasul asta..
                      Y!M: alexut.style

                      Comment


                      • joker sigur or sa dea urat pe masina, deci nu te mai obosi sa le pui la loc, iti dau eu farurile normale si pe alea angel , hai dau o fuga pana in bucuresti?
                        sigpic

                        Comment


                        • M-ati facut curios, am cautat vreo 5-10 min si ti-am gasit profilu la masina
                          Attached Files

                          Comment


                          • da aia e...
                            primul far e aproape gata! mai trebuiesc polisate...si treaba e rezolvata !
                            Attached Files
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • foarte frumos, o sa aiba privire intunecata.....)))

                              Comment


                              • joker te.am intrebat si cu cateva posturi in urma, la itp ce o sa faci? ti altele de schimb?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google