My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Domnu a disparut masina din locul de parcare UNDE ?
    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

    Comment


    • Nenea Mateo , din cate stiu eu , Golanu in persoana mi-a zis ca cei care i-au vopsit usile au facut o treaba de mantuiala.. Eu asa stiu .Poate intra sa ne lumineze
      @SDP - aolooo , nimic nu poti face !!! Sunt FILAT !! E la.. primul "doctor" . Ii mai rezolv una alta
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • E la tuning in ghetou?
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • NU ala e al doilea doctor ! In seara asta o aduc acasa e gataaaaaaaa!!!
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • Se filmeaza tot!

            Pai lipseste de cateva zile bune. Primul care a plecat din parcare, a fost farul fata dreapta.
            Lasa, sa-ti traiasca. Asteptam sa vina caldura si sa vedem iar jantele pe 18. Pacat ca e cromul ala "sistem american" - dar una peste alta arata foarte OK.

            Comment


            • Ia uite domnul Thejock3r ce-am gasit pe un site.
              Ti-a "furat" filmul de pe youtube.
              sigpic

              Comment


              • caracatita kys se intinde ... ))

                Comment


                • Lol.... nu stiu nimic de acest lucru si culmea este ca tocmai ce mi-a zis un coleg ca i-a zis cineva ca aparut clipul pe acel site ! TARE ! Zice ceva rau de mine?? ( nu am acces la firma , pe aceste siteuri..)
                  Trecand la lucruri putin mai importante , azi am primit un colet !!!!

                  Poze Sper sa placa !
                  Attached Files
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • wow...vreau si eu...
                    Viteza Ucide ... Conduceti cu prudenta !!!
                    sigpic

                    Comment


                    • si eu, si eu, si eu......frumoasa lucratura, face si la altii???

                      Comment


                      • Super frumos bravo nenea imi place cu a iesit.
                        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                        Comment


                        • frumos domnul, sa le folosesti sanatos,,dar nu era mai bine si mai frumos un volan de ph2 ?
                          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                          Comment


                          • Cumva lucratura de instructor???
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • Mai mult ca sigur cred ca-i e mana lui nea Instructorul. Cat a costat Cosmine?

                              Comment


                              • Ieczact : munca lui Instructor , de la Craiova . Toata afacerea m-a costat aproximativ 350 ron ( cu tot cu curier ). Acesta este siteul lui iar preturile vi le va comunica personal : http://ghebriel.wordpress.com/category/contact/
                                Tudor , era inca o cheltuiala in plus, pe volanul de ph2, care nu prea se merita ( din punctul meu de vedere) .

                                ps. Sper ca viitoare lucrari vazute , sa nu fie chiar identice cu ceea ce am eu
                                Last edited by Thejock3r; 20 January 2011, 16:14.
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google