My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce legatura are culoarea ,doar nu ia schimbat compozitia materialului.
    Frumoase negresele !

    Comment


    • nenea Joker te felicit, au iesit super marfa toate, iar ideile sunt geniale. Felicitarile mele si sa te bucuri de ele cat mai mult timp!
      sigpic

      Comment


      • Cosmin,am si eu o adaugare la intretinutul pielii...o stergi intai cu asa zisele servetele umede pentru bebelusi ca sa iei jegul si pe urma abia dai cu solutia pt piele...cica asa ar fi cel mai indicat...
        Boxele au iesit beton...parca-s de fabrica!
        sigpic

        Comment


        • Multumesc tuturor ! boxele duduie fara nici o problema , nu are de ce sa imi faca figuri intr-ucat nu le-am adus nici o schimbare la componente , doar am umblat putin la culoare. Pe zi, arata f f bine cu ele negre.
          Multumesc pentru sfat Dragman ! este notata ideea ta !
          MVP - nu de la umiditate , ci de la solutiile de la spalatorii , pentru fetele de usi - se vad practic picaturile....
          Dada, mersi de felicitari - incerc sa fac si eu ce pot...cum pot si sper intr-un rezultat frumos!
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • suntem mandrii de tine

            Comment


            • si inca n-am inceput...greul :P
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Ai vopsit inelul amortizor de la difuzor, nu-l vad bine dupa vopsea... Ca de obicei, faci lucruri fara sa intrebi la fratii tai care mai stiu una alta...

                Sper sa nu fii vopsit inelele amortizoare mai mult decat trebuie.


                Intrebarea de mai sus (daca mai suna difuzoarele) este bine pusa. Da, vopseaua are un efect distructiv asupra componentelor aflate in miscare ale unui difuzor.

                Un difuzor este construit cu materiale fine, care au anumite caracteristici...

                In fine, sper sa nu fie prea rau.

                Tratamentul pielii trebuie facut de catre tine, Cosmine, nu-i lasa pe aia de la spalatorie. Eu nu-i las decat sa dea cu aspiratorul, atat, restul imi fac eu la interior. Nu e cazul sa-ti gasesti volanul zgariat de bratara si verigheta lui Gica de la spalatorie.
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • Eu sper sa nu fi dat prea mult in punctele critice si totul sa fie bine . Practic am dar doar in zona membranei..! Cat despre volan , eu voi avea grija de el si cred c-as muri de ciuda daca gasesc vreo urma de "ghiul" de la spalator...
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • la o masina asa frumoasa, o duci la spalatorie pentru interior ? eu unul fac interiorul acasa, si sa fiu in locul tau la fel as face.. apropo, cat au costat boxele , cum se cheama si acu cat timp in urma le-ai luat? multam
                    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                    Comment


                    • Dupa ce termin cu toata treaba ( fibraiare..praf..vopsit etc etc) masina va fi programata la o curatire de interior si la motor ca la carte. Spalatul masinii , in interior si exterior se face numai la spalatorie. Pana acum am spalat toate fetele de usi ( le am in casa) urmeaza sa mai demontez saptamana viitoare de pe ea , iar la sfarsit..jos scaune, bancheta..tot! La motor e mai simplu
                      Difuzoarele sunt MTX THS652 si am dat acum 2 ani pe ele in jur de 400 ron!
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • aceeasi solutie o folosesc si eu si sunt multumit de ea.ai incredere.
                        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                        Comment


                        • neneaa boxele nu au nici o teaba cum sant facute betonn sti ce ti-am spus ........meserieeee
                          stii tu... HZP ;)

                          sigpic

                          Comment


                          • esti pus pe treaba nenea' ... nu gluma !

                            incet, incet si interiorul o sa prinda "forma" ...felicitari si multa bafta !
                            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                            Comment


                            • boxele alea sunt frumoase sa le folosesti sanatos oricum imi place masina ta ;) multi km fara probleme
                              sigpic http://www.loganclub.ro/forum/my_dni-t26357.html

                              Comment


                              • multumesc tuturor!! inca o mica etapa trecuta : joystickul de la oglinzi montat...
                                Attached Files
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google