My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Va mai aduceti minte de cheia mea de "haudi" ?? Acum apas un boton - hatz sare usa stanga , apas alt boton - hatz sare usa dreapta , mai apas un boton - hatz se ridica portbagajul. Pentru cazuri majore o sa montez pe dinafara un ciocanel...ca in poza atasata )
    MIU-le - fac cu DRAG )
    Attached Files
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • eu ma gandesc...oare cum ti-or mai sparge astia masina:-?pffffff....
      doamne fereste de asa ceva...mai si glumim
      acu e super,nu mai tre sa stai cu gandu..."oare mi-am inchis masina"?
      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

      Comment


      • Originally posted by Thejock3r View Post
        Va mai aduceti minte de cheia mea de "haudi" ?? Acum apas un boton - hatz sare usa stanga , apas alt boton - hatz sare usa dreapta , mai apas un boton - hatz se ridica portbagajul. Pentru cazuri majore o sa montez pe dinafara un ciocanel...ca in poza atasata )
        MIU-le - fac cu DRAG )
        Pai si faci si ciocanu clean?))
        sigpic

        IL 1 3 MIU

        Comment


        • acu e super,nu mai tre sa stai cu gandu..."oare mi-am inchis masina"?[/QUOTE]

          O sa fie departe de mine gandul " oare mi-am inchis masina" ..dar va fi foarte aproape gandul ca dupa ce am inchis masina sa zic : " oare am cheile la mine"? ))
          ALex - il fac...fara coada )
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • Jockere, ai cumva vreo legatura cu loganu' din imagine ?
            Attached Files
            I don't ride low, I fly high...

            Comment


            • poate ca acum va trebui sa stai cu gandul "oare am postat pe forum si cum se deschide usa fara chei?"
              ai grija

              dar cu bara fata cum ramane ca din cate stiu nu prea este clean si nici nu apare prin poze.

              frumoasa rau

              Comment


              • Originally posted by Thejock3r View Post
                Va mai aduceti minte de cheia mea de "haudi" ?? Acum apas un boton - hatz sare usa stanga , apas alt boton - hatz sare usa dreapta , mai apas un boton - hatz se ridica portbagajul. Pentru cazuri majore o sa montez pe dinafara un ciocanel...ca in poza atasata )
                MIU-le - fac cu DRAG )
                si usile din spate cum le deschizi? din interior?
                foarte tare proiectul
                sigpic

                Comment


                • Frumos, chiar frumos. Sa vedem culoarea care va fi .


                  Nenea ar merge sa iti facem un punk sa iti scoatem borna de la baterie si sa ai usile inchise ... Ore ce s-ar intampla .


                  Bafta multa si spor la treaba!
                  Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                  Comment


                  • foloseste ciocanul de mai sus, ce crezi ca poate sa mai faca, acum lasand gluma la o parte, bravo nenea, tare proiectul, acum ai grija cu montarea deschiderii sa nu te lase, daca e posibil pune 2 actuatoare macar pe o usa, pentru siguranta
                    sigpic

                    Comment


                    • domnu, asa ca sa mai postez si eu la tine :P
                      ia gandeste-te si la un "backup" pentru usile exclusiv "electrice"...ia o baterie de scuter, d-aia mica, si mai fa un circuit cel putin la usa de la sofer de la ea, cu o telecomanda separata sau un buton ascuns ;), ca in cazul, doamne fereste, in care nu mai ai baterie sau nu mai merge alarma aia smechera, sa poti intra in masina.
                      stii ca ideile mele is bune
                      in rest, toate bune cu proiectul in continuare
                      Life is short...play more!
                      http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                      Comment


                      • eu deja renunt la ideea de a-mi modifica masina pentru ca voi auzi vorbe ca m-am inspirat de aici .
                        sunt foarte invidios pe tine !
                        acum 2 saptamani imi modificam pozele cum vreau sa o fac pe viitor... si acum vad ca cineva pe forum a pus in practica ideea mea
                        in afara de badboy si bara fata.. e cam ce vreau eu . ce sa zic... e super.. :|
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • Si care-i problema daca o faci si dumneata la fel?
                          Crezi ca tine cineva scorul? Conteaza cine a fost primul?
                          In mintea unui om destept, initiatorul conteaza mai putin, curentul mai mult.
                          Vb de fapte, nu de oameni.

                          Comment


                          • Asta ca sa nu mai zicem ca nu e vorba de crearea unui noi KIT aici ca sa zica lumea ca ai copiat. Pur si simplu tot ce s-a facut e acoperirea / desfintarea anumitor elemente care confera masinii un look mai elegant.
                            Si in final tot ce conteaza e sa-ti placa tie, toti care comenteaza lucuri de genu "a copiat" si etc. sunt cei care "cand nu ajung la struguri, spun ca sunt acrii".

                            Astept rezultatul final ... Imi place foarte mult ce vad, look elegant, discret ... Felicitari

                            Comment


                            • sigur o sa iasa cel mai tare logan ... bafta !
                              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                              Comment


                              • )

                                Domnule creator de arta,tin sa te anunt din pacate pentru tine ca, colegulu nostru are ideea asta in cap de vara trecuta.
                                PS: Daca tot esti suparat fa o vizita la OSIM

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google