My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Pigoo View Post
    eu deja renunt la ideea de a-mi modifica masina pentru ca voi auzi vorbe ca m-am inspirat de aici .
    sunt foarte invidios pe tine !
    acum 2 saptamani imi modificam pozele cum vreau sa o fac pe viitor... si acum vad ca cineva pe forum a pus in practica ideea mea
    in afara de badboy si bara fata.. e cam ce vreau eu . ce sa zic... e super.. :|
    sincer mie mi-ar place sa am o masina ca asta lu cosmin e un logan de top asa ca...cui nu i-ar place sa arate asa ?
    bine mai e si chestie de gusturi

    Comment


    • Felicitari pt. ceea ce faci din aceasta masina.Cu "denivelarile" de la bari (denivelarea dintre partea neagra si partea vopsita cand era bara iesita din fabrica)ce faci?ca asa fara bandouri nu e nici o continuitatea la acea denivelare.Deschiderea la usi cum ai facut-o?cu actuatori?
      Attached Files
      Last edited by TM24ADY; 7 February 2011, 16:04.
      ...byAdi.Schumi_tm
      TM23XAC : http://www.loganclub.ro/forum/tm_23_xac-t25665.html

      Comment


      • le rezolva si palea la bara sunt sigur

        Comment


        • cosmine, ce sa iti zic, din ce in ce mai frumoasa masina devine. dar o intrebare/sugestie, sper sa nu te superi..cu bara din spate o lasi asa sau o mai cobori un pic ? pare cam ridicata. in rest numai cuvinte de lauda. sa ai spor, bani si sanatate sa faci ceea ce iti propui .
          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

          Comment


          • Felicitari pt. tot ce ai facut pana acum si mult succes in continuare,sunt sigur ca va iesi ceva de nota 10

            Comment


            • azi am trecut pe la "mandra" sa o mai intreb de sanatate! I-am gasit locurile manerelor ,ale semnalizarilor si ale sprituitorilor finisate , am gasit portbagajul refacut ( in laterale) dar si bara fata data jos... Nu stiu ce se va intampla cu ea
              @macs - nu-l cunosc...dar arata bine ;)
              @Cristi - sa vedem ce va iesi pana la final
              @Nicu - da, usile din spate se vor deschide doar din interior
              @17PNF - culoarea nu mai e o surpriza: va fi un rosu mat ( nu m-am hotarat asupra codului )
              @bolo - interesanta idee insa nu pot spune ca nu m-am gandit eu la alta
              @pigoo - haidi bre ca nu e bai - masinile perfect identic cred ca nu vor iesi niciodata ,deci, continuati proiectul fara probleme
              @Tudor - bara spate asa e si la loganul stock, putin mai ridicata. Ar fi o idee sa o mai las putin de "fundulet"
              @sebyca - multumesc pentru incredere
              Poze!
              Attached Files
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Era clar ca o sa fie rosu mat!
                Dar,nu vor mai fii proiectoare? Unlike!

                Comment


                • Frumos domnu frumos imi place spor in continuare la tunarit si abia astept sa o vad la final.
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • clar o colanteaza la atata clean pe ea, sa ii fie mai usor sa nu mai decupeze
                    Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                    Comment


                    • Originally posted by CataLiNNN View Post
                      Dar,nu vor mai fii proiectoare? Unlike!
                      Iti dai seama ce pierdere?

                      JOS CU ELE!!! Vinde-le lui Matheo, ca poate-si mai pune unele in spate
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • nu o colanteaza o vopseste ...hai ca imi place la nebunie ce iese o sa fie "UNIKAT" ...spor la treaba in continuare
                        Cristi-VNC

                        Comment


                        • frumos, frumos, abia astept sa fie gata
                          spor in continuare vecine!
                          sigpic

                          Comment


                          • Frumos deja astept sa vad bara terminata.
                            https://lh3.googleusercontent.com/-R...2520rosuuu.jpg

                            Comment


                            • dupa cum ti am si zis deja . . . SUPERB ..asa da logan...asa da..ABIA ASTEPT SA O VAD FINALIZATA !!!
                              sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                              Simply Stance

                              Comment


                              • Originally posted by cristi_phj View Post
                                nu o colanteaza o vopseste ...hai ca imi place la nebunie ce iese o sa fie "UNIKAT" ...spor la treaba in continuare

                                o sa fie " Jokeru Unikatu' "

                                Super tare faza cu proiectoarele!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google