My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • scriem mare pe luneta in scris tiganesc "jokeru` unikatu` "

    Comment


    • Si jos in dreapta pe luneta "...powered by Fortza").

      Abia astept sa o vad finalizata nenea Cosmin!! Arata foarte bine pana acum!
      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

      Comment


      • deja simt ca nu se mai termina munca la ea si culmea e ca sunt abia la inceput Cu ocazia asta am zis sa-mi complic si mai mult existenta incerc o "catifelare" a catorva elemente din interior. Am inceput cu usile...si sa vedem cu ce termin.
        Cert este ca pana acum a iesit , cat de cat ok , sper ca urmatoarele usi sa iasa si mai bine. Repet! Este doar in faza de test...daca dau bine pastrez ..daca nu..gasesc alta varianta
        Attached Files
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Fetele de usi nu le vopsesti tot cu negru?la fel cum ai vopsit "custodele" spate.Arata bine cu materialul rosu.Ce adeziv ai folosit?
          ...byAdi.Schumi_tm
          TM23XAC : http://www.loganclub.ro/forum/tm_23_xac-t25665.html

          Comment


          • inceputul pare promitator.
            mai bine asa mai simplist decat vopsite sau poate are de gand ceva mai sofisticat

            lipiciul cred ca este prenandez

            Comment


            • Fetele de usi nu le voi vopsi , inca. Sa vedem cum vor pica pe masina , sa retusez putin zonele si cam atat! Ceea ce vedeti in primele poze ( acele pete) asa mi-au aparut imediat dupa lipire. In ultimele 2 poze se vede cum arata dupa ce se usuca...
              @Cristi - de data asta voi merge pe ceva simplu..cat sa nu atraga f f mult atentia !
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Cosmine baga mare sa fie gata pana la Brasov...un sfat...nu pune asa mult prenadez...si pune pe ambele fete (si fata de usa si material) si lasa-l sa se usuce 5-10 minute
                Succes si forta.
                sigpic

                Comment


                • Chiar .. o sa fie gata pana la regionala de la Brasov ?

                  Comment


                  • Vinde-o ma!
                    sigpic

                    Comment


                    • daca uiti acum cheile in masina...ai pus o!

                      trebuie sa ai mereu telecomanda la tine..cum faci?

                      Comment


                      • uau....super. Nenea Joker ma lasi fara cuvinte, ai niste idei super tari, felicitari!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Alex21 View Post
                          daca uiti acum cheile in masina...ai pus o!

                          trebuie sa ai mereu telecomanda la tine..cum faci?
                          simplu , nu uiti cheile in contact.
                          vad ca numai situatii de genu cautati , la ce folos ?

                          Comment


                          • @Alex21, ceva gen Pager agatat la curea
                            sigpic

                            Comment


                            • eu zic ca toate situatiile astea se rezolva cu Memorex )))

                              Comment


                              • restul e cancan ) Ca sa pun capat speculatiilor , intr-adevar exista riscuri si riscuri doar ca le-am luat pe toate in considerare cand m-am hotarat sa fac acest pas. Ele pot fi evitate foarte usor iar apoi intervine si obisnuinta.
                                Schimbare de planuri la "catifelare" ! Nu mi-au placut taieturile si incerc alta metoda. Sa speram ca va da roade!
                                Multumesc Valeriu pentru info. E chiar de folos!
                                Din pacate , masina nu va fi gata pana la Regionala. Doresc ca toate lucrurile sa le fac incet si sigur! Pentru cei care nu sunteti din Bucuresti in mod sigur o veti vedea cu ocazia altor evenimente : regionale, nationale..etc etc!
                                @dada - ideea ii apartine lui Golan91! eu doar incerc s-o pun in practica !!
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google