My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Thejock3r cel mai mult i-mi place tricicleta fetitei , (sa-ti traiasca si sa va bucura-ti de ea), catifeaua pe fetele de usi nu-mi prea imi place , pt carcotasii care se tot intreaba daca uiti cheile in masina pune un buton sub bara fata , gen autobuz RD ) .
    sigpicTransport marfa !

    Comment


    • pac pac...operatiunea pentru usi am terminat-o! sunt 95 % multumit de cum a iesit! pictures :
      Attached Files
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • Uite o idee din care te poti inspira, daca va fi cazul, evident!

        Cu bordul ce vei face, il vei "imbraca" integral?
        Attached Files
        If it ain't broke, don't fix it!

        Comment


        • Marfaaa!merge cu zugraveala!
          sigpic

          Comment


          • nenea niki...momentan il voi lasa asa! repet, m-am aplicat de "desenat" prin interior doar din curiozitate. In poza data e tine, e super ,insa in nici un caz nu poate iesi asa doar din catifea. Cunosc procedeul folosit ....
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • Nenea, nu te bagi tu sa le ... flock-uiesti? Stii tu ce zic.
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • Nenea, m-as baga, iti dai seama, insa inainte de toate doresc sa customizez bordul , sa mai bag niste 2DIN-uri prin el si reamenajare de butoane , bla bla si apoi o duc ;) Acum fac doar o testare si cam imi place ce iese !
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • Cosmine ......am eu impresia ? sau te bate gandu sa faci bordu cu fibra ? Ma insel ?
                  sigpic

                  Comment


                  • pfoai, pacat ca nu mai am poza, dar aveam una cu un bord si fete de usi de logan total schimbate, nici nu ziceai ca e logan, cred ca cel care i-a facut masina lui GGD a facut bordul ala, tot pe forum aici am vazut. in fine, nu te-ai gandit la niste fete de usi ph2 ?
                    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                    Comment


                    • Cam are toata lumea fete de usi ph2, nu-i asa?
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • usile de prestige ph1 sunt mult mai potrivite. eventual daca adaugi manere de catifea de preferance ph2 la ele

                        Comment


                        • pai dani, sa le faca unice pe astea actuale , na era doar o sugestie, avand in vedere ca ph2 sunt mai frumoase ca ph1 ( in plus, dupa parerea mea cosmin le-ar face mai frumoase ;) )
                          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                          Comment


                          • se lucreaza : pragurile integrate pe toata lungimea lor ,in caroserie , bara spate shaved... finisat portbagaj si....haosul din interior...

                            ps. inca este prea devreme pentrui a vorbi de interior.. sa vad ce si cum pe viitor
                            Attached Files
                            Last edited by Thejock3r; 9 February 2011, 21:44.
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • inca una ratacita
                              Attached Files
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • mama mama ce-i la interior

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google