My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da, da, tare, tare, e bine dar cam impopotonata mai renunta la briz brizuri e smechera grila cred ca imi fac si eu..

    misto rau trec pe lnga ea de 2-3 ori pe zi...o admir de fiecare data
    Last edited by cristyan86; 11 February 2011, 06:41. Reason: Automerged Doublepost
    www.loganclub.ro/forum/member.php?u=33004

    Comment


    • cristyan aia nu e masina lui Thejock3r...ce ai comentat tu e alta masina...fii mai atent...arunca un ochi si mai in urma...
      numai bine

      Comment


      • eu zic ca e pacat sa arunci proiectoarele.....mai bune puneai 4 ca matheo sau unele lunguiete de opel

        Comment


        • Cumva o sa apara un sticker cu "GHETTO CULT" pe parbriz? ca ar cam da bine intre masinile domnilor.

          Face mare minuni Mihai...merita fiecare investitie,foarte frunos a iesit pana acum!
          sigpic

          Comment


          • Daca renunti si la placutele de inmatriculare , cand va fi gata promit sa vin la Bucuresti la intalnirea LC si sa iti cant Modern Talkin` - No face , no name , no number ! sunt unii care nici cazierul nu-l au asa "clean" ca masina ta ! )) felicitari ! imi place
            Last edited by silviu_cos; 12 February 2011, 16:09.

            Comment


            • haha! si asa intentionez sa nu mai port anul asta numarul pe fatza

              Aseara am fost contactat de un redactor de la o publicatie auto din Brasov ( un tip foarte ok ) care in urma vizionarii filmuletului de pe youtube , facut de mine, cu evolutia masinii, a decis ca masina mea ar fi un subiect bun . Am oferit un interviu atat telefonic cat si-n scris , iar azi am avut bucuria de a ma gasi pe prima pagina.

              PS. Subiectul inca este la corectat , aranjat in pagina..etc etc

              Enjoy!!!

              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Ce sa mai nenea ai ajuns si "pa" site-uri BRAVO!!
                sigpic

                Comment


                • bravo nenea

                  Comment


                  • Cat ai dat mita sa ajungi pe site? Stii ca exista si DNA, nu?
                    sigpic

                    Comment


                    • merita sa apara in reviste...

                      sa vedem dupa ce e gata cati ochii or sa fie atintiti spre masina ta...
                      "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                      Comment


                      • pai acuma e nashpa asa plina de chit, nemachiata.....

                        Comment


                        • daca acu face senzatie :naugthy: da atunci cand termina ?

                          Comment


                          • Beleaua domnule! Felicitari! Hai cu vopseaua pe ea, va fi interesant cum arata cu acea vopsea mata!

                            Comment


                            • azi am mai terminat un mic "ciuning". Nu-s multumit 100 % dar e destul de ok!
                              Attached Files
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • frumos frumos....
                                sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google