My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A fost frumoasa si o sa ajunga si mai frumoasa,e gata pana la intalnirea de la BV. s-au pana in vara la cea de la B.
    Logan PH2 - 1.6,16v
    Logan PH1 - 1.6 MPi

    Comment


    • Vindem kit la kg! Si adunat de pe o masina care candva era frumoasa! 2 lei/kg, dar vi-l culegeti singuri de pe caroserie ))
      sigpic

      Comment


      • Cred ca va fi gata prin aprilie... cam greu se misca baietii
        http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

        Comment


        • nenea unde e prima linie a grilei ?

          Comment


          • aia ma gandeam si eu mishu ! Cosmine unde o zburat prima lama ?? nu o mers facuta capota peste ??sau ?
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by iamagi View Post
              Vindem kit la kg! Si adunat de pe o masina care candva era frumoasa! 2 lei/kg, dar vi-l culegeti singuri de pe caroserie ))
              Originally posted by iamagi View Post
              Haha ! O vinde pe piese
              Originally posted by iamagi View Post
              Cat ai dat mita sa ajungi pe site? Stii ca exista si DNA, nu?
              Originally posted by iamagi View Post
              Mama ce urata e! Mai ales rosie!!! Ce naiba iti bati joc de masina chiar asa?
              Originally posted by iamagi View Post
              Vinde-o ma!
              Originally posted by iamagi View Post
              waaaa... eu invidios ma? pe colantu decolantat? tu nu vezi ce scrii ma
              Originally posted by iamagi View Post
              Scoate ma si farurile

              Da' ce zic eu, scoate toata masina sa fie clean )
              Iamagi, mai sus sunt posturile tale consecutive si nu am mai continuat sustragerea lor considerand ca sunt de ajuns. Stiu ca tu glumesti ( sper) dar decat astfel de posturi, as prefera deloc!
              Masina nu va fi gata pentru regionala si stiam acest lucru inca de la inceput. Baietii se misca foarte repede avand in vedere cata munca este la ea si faptul ca intre timp s-au mutat si cu services-ul!
              Atata timp cat capota o acoperea, am anulat-o pentru a putea sa folosesc clema de siguranta!
              alte poze...
              Attached Files
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • lasa nenea....nu-i problema de timp....important e sa iasa bine la final si sa fi multumit tu !

                Comment


                • Nici nu-mi fac griji sper sa iasa dupa ce trece frigul asta si-or inverzi pomii !!! )
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • Nu e graba Cosmine,treaba sa iasa calumea...si sa fie vreme buna ca parca ti-e si mila sa iesi cu masina pe timpul asta!eu unul asa o las pana da un strop de caldura...
                    sigpic

                    Comment


                    • Felicitari pentru masina, o sa iasa super la final, asteptam sa o vedem vopsita si terminata. Defapt nu cred ca o sa termini vreodata masina, de fiecare data e cate ceva de pus in plus sau inlocuit
                      sigpic

                      Comment


                      • Arata din ce in ce mai bine. De abia astept sa vad finalul. O sa rupa gura targului
                        Super Oferte Accesorii Logan

                        Comment


                        • sper ca nu va suparati ca va mai pun poze, insa astazi s-a finalizat capota de finisat si ambele bari. Mai sunt usile...si inca cateva chestii si se poate baga la fuller!
                          poze si cu surioara de suferinta ...
                          Attached Files
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Da ... o adunatura de "bad boys" acolo in service ... proiectoarele de ceata le inlocuiesti cu ceva led-uri ?! Spor la treaba si multa rabdare in tot ceea ce ti-ai propus sa modifici la masina :-)
                            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                            Comment


                            • Nu ne suparam....sper ca spoilarul fata sa fie de efect cand o sa fie gata toata masina...nu prea sunt increzator dar ramane de vazut ....
                              http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

                              Comment


                              • @cat - am vazut ca inca de la inceput nu ai fost prea incantat de decizia mea de a astupa proiectoarele insa vreau sa-ti aduc la cunostinta faptul ca pentru lumina mi-am luat deja kit de lupe de 55w care isi fac foarte bine treaba In plus m, proiectoarele le foloseam doar pe vreme de ceata...corect? ehh..masina mea nu sh cand va mai merge atat de mult pe ceata si ca sa-ti raspund la itnrebare , nu voi mai pune nimic in locul lor : beculete, leduri , stroboscoape KYS-ul se poarta clean

                                Marius - mie unul imi place! chiar nu pot sa impac pe toata lumea si sincer o fac doar dupa gustul meu
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google