My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • trebuie sa ai rabdare, altfel faci degeaba totul
    bafta Cosmine, sper sa iasa cum ti-ai dori ! ;)
    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

    Comment


    • Numai culoarea asta sa nu iasa ,glumesc abia astept sa o vad live.
      Attached Files

      Comment


      • bafta,oricum va iesi o masina foarte frumoasa.
        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

        Comment


        • Hehe..amintiri silvane da..eu sper sa gasesc cam aceeasi nuanta !! mai am de cautat !
          Intre timp am facut rost de instalatia electrica pentru oglinzile electrice si am finalizat oglinzile ( o sa vedeti ce )

          ps. ptr ca nu am gasit instalatie cutotul , am folosit un set de mufe donate de Dsign ( sa-i dea d-zeu sanatate) iar cablaraia e de Mercedes ( Sandu golanu Style ) - ii multumesc mult!!!

          Cam tot ce a fost de pregatit , din partea mea am terminat. Asteptam vopseaua si asamblarea!!
          Last edited by Thejock3r; 26 February 2011, 10:50.
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • oglinzi cu semnalizari in ele banui !!! asta pregatesti tu Cosmine ? am dreptate ?
            sigpic

            Comment


            • e clar...daca e instalatie de mertz va avea semnalizari in oglinzi

              Comment


              • era frumoasa masina si inainte, dar sigur acum va iesi ceva bun, bun de tot ... de ce ai renuntat la proiectoare, dau bine pe logan in general si parca acum bara fata e putin prea incarcatã...

                Comment


                • totul tine de gusturi. mie-mi place ce si cum a iesit ( pana acum) Am mers pe un stil clean si-n plus ptr mine proiectoarele erau doar in cazuri ff rare, deci inutile.
                  ps. voi avea semnale in oglinzi
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • sper sa o vad live in aprilie , sa ma tii la curent te rog Cosmine... abia astept...
                    "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                    Comment


                    • Arunc-o ma...
                      Vai capul tau, n-ai proiectoare?

                      Comment


                      • mama ce traficccc ))) ...cam asa e proiectoarele sunt inutile daca ai xenon..
                        http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

                        Comment


                        • Pune-i sus pe plafon
                          sigpic
                          "BRABUS" STYLE

                          Comment


                          • mateo..ori ai gustat din vin ??? ))
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • sau....
                              sigpic
                              "BRABUS" STYLE

                              Comment


                              • Am 2 culori de testat... sa vedem ce branza iese!!
                                Attached Files
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google