My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Io zic ca,cea de la Alfa este mortala,sau ca LFA-ul .
    Attached Files
    LOGAN--> <--TOYOTA

    Comment


    • Eu dupa mine as alege culoarea italiencei .
      sigpicTransport marfa !

      Comment


      • Te'am prins ce vrei sa faci...
        Attached Files
        If it ain't broke, don't fix it!

        Comment


        • mda..faza proasta e ca de pe Alfa nu am cod poate cineva sa-mi faca rost de el ?

          Niki - da..cam acolo vreau sa ajung doar ca cel din poze mi se pare ca e autocolant!

          ps. sa intru pe site-ul "prietenilor mei" ? )
          Last edited by Thejock3r; 27 February 2011, 22:33.
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • poate te ajuta cu ceva: http://forum.alfaclub.ro/viewtopic.php?f=17&t=4756 sau http://www.alfaclub.ro/forum/viewtop...=1685&start=25
            Last edited by iulian_may; 27 February 2011, 22:56.

            Comment


            • salut, cred ca culoarea de pe alfa se numeste Rosso Proteo in paleta de culori.

              Comment


              • Multumesc baieti! Nu stiu daca Rosso Proteo este pe pr Alfa 159. Am gasit insa un alt site in afara de cele postate de voi si sper ca dupa ce ce ma pot autentifica sa primesc o parere de acolo..

                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • de acord cu DAN.GUTU, mi se pare cea mai potrivita, hai odata nu ne mai fierbe atit, dai bataie

                  EVENTUAL ROSU FERRARI.....
                  Attached Files
                  Last edited by emylogan; 28 February 2011, 00:22.
                  "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                  Comment


                  • Nu de Ferarri...vrei sa pocnesca vena vreunui mare admirator ? Un rosu mai inchis sunt interesat! Am vb cu cal care-mi lucreaza masina, i-am trimis poze..si sper ca maine - poimaine sa ma decid !
                    ps. 90 % ar ramane culoarea de pe Alfa 159
                    ps1. masina va primi marti fuller
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Frumoasa masina si interesant proiectul.
                      iti arat si eu o nuanta de rosu (sper ca nu a mai fost poza)
                      bafta
                      Attached Files

                      Comment


                      • Repet....extraordinare culori, insa nu ma pot duce cu poza la vopsitor. trebuie cod, din pacate!
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • culoarea din poza pusa de andr3w e RED IMOLA M3.... daca vrei ma interesez la prieteni si iti pot zice codul
                          Cristi-VNC

                          Comment


                          • frumoasa culoarea de Bmw!
                            dar mai bine sa lasam proprietarul sa aleaga ce vine mai bine ca pana la urma sunt si banutii lui!

                            Comment


                            • ai derptate Iulian pana la urama e masina si bani lui...oricare ar fi decizia o sa iasa o masina superba
                              Cristi-VNC

                              Comment


                              • Orice idee este binevenita! Intr-adevar banii sunt ai mei dar o informatie, o idee pot primi iar eu sa filtrez in functie de gusturile mele.
                                Pe ordinea de zi : am aflat cod culoare Alfa Romeo , am fost la service si pe langa culoarea aia am mai ales 4 nuante de rosu care mi-au placut. Zilele astea se vor face testele de culoare la cele 5 nuante si cu ele in mana, la lumina zilei, ma voi decide . Culorile alese sunt de Range Rover, de Fiat , Alfa si nu mai stiu care.
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google