My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poti afla orice cod de culoare de pe siteul standox;


    si dai la coloristica.
    Ba chiar poti afla de acolo si formula completa pt prepararea mix-ului
    Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

    Comment


    • off: "Standox" si "Max Mayer" - frumoase amintiri din 2004!!! , dar si scumpe!

      Comment


      • Melbourne Rot Metallic (cod A75) de la BMW M3 nu te aranjeaza?
        Attached Files

        Comment


        • domnilor lasati omul in pace sa se concentreze.

          sunt multe culori care pe anumite masini da exceptional dar la logan trebuie aleasa o culoare cu bun simt si resposabilitate

          Comment


          • Originally posted by bossake View Post
            Poti afla orice cod de culoare de pe siteul standox;


            si dai la coloristica.
            Ba chiar poti afla de acolo si formula completa pt prepararea mix-ului

            Multumesc mult! de mare ajutor acel site . Oricum, culoarea folosita ptr masina va fi Standox !
            @detail - arata bine culoarea. Cred c-o s-o dau si pe asta sa faca un test de culoare.
            @ Cristi - ieri am ajuns la paletar , si mi-au facut ochii in cap ca la papusele Muppets : am ales nuantele , dar nu stiu in ce masura o sa pot decide ce nuanta de rosu e mai frumoasa pe Logan , avand in vedere ca ma uit la o bucata de hartie de 10 cm x 7 cm .
            Sa speram ca alegerea pe care o voi lua va fi si cea mai buna.
            In mod cert , doresc o culoare putin mai inchisa decat cea avuta !
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • Orice culoare o avea masina va fi super, asteptam masina vopsita! Daca vrei sa vezi masina de pe bucatica de 10x7 la cea reala ... uitate fix la culoare, inchide ochii si deschidei imediat cu ochii la masina, la mine a tinut mai demult
              sigpic

              Comment


              • Si rosul folosit de cei de la HONDA pe civic type s. Daca te intereseaza, da-mi pm si pot sa-ti fac rost de cod.
                sigpic
                http://www.loganclub.ro/forum/b_83_d...uy-t30810.html

                Comment


                • Chiar ieri ma uitam la una , insa imi pare putin deschisa fata de ceea ce doresc eu ! Multumesc oricum !
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • nu te bate gandul ?
                    Attached Files
                    "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                    Comment


                    • Chiar n-am innebunit de tot )
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • astati mai lipsea cosmine piele pe jante...asta chiar e tare..bafta la vopsit.
                        sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                        Comment


                        • in gluma: o masina de "shou" merita si piele pe jante!
                          standox este o vopsea de toata calitatea asta o stiu si merita fiecare banut!
                          vezi ca sunt cel putin 5 palete de culori "aparent" identice pentru rosu (asta aveam eu in 2004)!
                          normal in ziua de azi daca vopsesti cu standox paleta de culori se poate oferi la "marime mai mare (sa si faca clientul idee)"! asta e doar o parere!
                          inca o data succes! si alege cel mai bine!!!

                          Comment


                          • Foarte tare janta!
                            sigpic
                            http://www.loganclub.ro/forum/b_83_d...uy-t30810.html

                            Comment


                            • tare rau janta , dar pe logan nu stiu cum s-a vedea si oricum bucurestiul nu e ptr asa ceva
                              www.loganclub.ro/forum/member.php?u=33004

                              Comment


                              • poate ca o nuanta spre visiniu mai ales ca o sa fie mat o sa de-a bine.
                                sincer eu nu am crezut in culoarea pe care o am pe masina dar am avut un prieten mai nebun care a insistat si pana la urma am cedat iar acum sunt mandru de ea

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google