My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai si cele din carenaje cum se vad?eu nu prea imi dau seama...
    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

    Comment


    • Ele se vedeau foarte bine inainte de a lasa masina blana. Acum, se vad doar noaptea , si doar lumina care este reflectata din cauciuc !
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • cateva poze din weekend ....
        Attached Files
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Pune numarul pe fata ca te ard millitiile , frumusete de masina ....
          sigpicTransport marfa !

          Comment


          • Ce privire are masina Nervoasa Cosmine as vrea sa vad si eu cum deschizi portierele ? (daca se poate)
            Frumoasa rau

            Comment


            • poze din acelasi cadru.....
              Attached Files
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • toti am plecat de la prelugiriile alea!!
                frumoasa masina!!!
                cum ai vopsit fetele de usi cu rosu?
                Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                Comment


                • nu este vopsea : este catifea rosie lipita...
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • Mie imi place la nebunie cum arata in #3351. Acolo e baza, nu ce ai facut tu la masina? Cum o sa mai fii vazut in cartier acum? Nu te remarca nimeni .


                    Cosmine, e fita acum! A iesit super. Rezolva cumva cu bara aia pe spate (sa stea lipita de caroserie) si e gata de show alaturi de ghetto cult !
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Thejock3r View Post
                      Nicule , tu ti-ai simti masina in siguranta daca ar sti toata lumea ca masina se deschide prin atingere sau prin pocnirea degetelor ? Nu ma deranjeaza procedeul prin care o deschid la momentul actual.
                      DaniD - fiecare este liber sa spuna orice O critica , in nici un caz nu o voi lua in nume de rau si incerc sa gasesc partea constructiva..
                      Cat despre culoare , tind sa cred ca e din cauza pozelor. Cei care au vazut masina in realitate poate au vazut undele violet si cele albastre pe care vopseaua le face , la soare .
                      DSL - atat luminile din carenaje cat si cele din oglinzi le-am montat din prisma eliminarii semnalizarilor laterale, nu din dorinta de a face din masina pom de craciun. Pentru deschiderea usilor , cred ca vor da bine la tine !!
                      Bafta tuturor in ceea ce v-ati propus !!!
                      da, dar presupun ca sistemul ala are si un sistem de protectie...
                      sigpic

                      Comment


                      • Diferenta dintre ce a fost si ce este acum masina, este ceva in genul "ca de la Cer la Pamant". Felicitari inca o data
                        Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                        Comment


                        • prea clean sa fie adevarat . bravos !
                          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                          Comment


                          • foarte multa munca si foarte muti bani bagati......rezultatul: super masina

                            Comment


                            • a aparut tuningul cu tantari pe partea fata...
                              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                              Comment


                              • Originally posted by FloNZN View Post
                                a aparut tuningul cu tantari pe partea fata...
                                inca n-am ajuns atat de expert in ale sofatului incat sa evit mustele
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google