My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • super frumos logan bravo tine-o tot asa
    Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
    Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
    Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

    Comment


    • Urmaresc postul frecvent,dar crede-ma,nu stiu ce sa mai scriu.NO COMMENT.(superb).
      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

      Comment


      • Un mare minus pe care masina mea inca il are, o recunosc,multi o stiu , sunt jantele. Nu brandul , modelul, culoarea sunt problemele ci modul cum arata estetic. Momentan , in seara asta am decis sa testez , pe o janta, sa incerc sa o remediez provizoriu . Pentru a le face cum doresc eu, ma costa in jur de 350 euro iar momentan nu stau stralucit cu finantele , pentru masina
        Am luat smirghel de mai multe granulatii , de la mici la mari , spray crom si lac. Sa vedem ce va iesi....

        in pozele atasate deja este inlaturat cromul exfoliat, am izolat si incerc sa dau cu vopsea...
        Attached Files
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • usor, usor le faci, daca nu mai ai scoci de hartie iti pot da eu
          sigpic

          Comment


          • mersi mersi...am cam tot ce-mi trebuie.. Stau cam prost cu rabdarea de chinez....
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • pai cam asa sunt si eu, cand ma apuc de ceva si nu.mi iese ma apuca dracii, dar mai iau o pauza de o cafea si mai ma calmez, apoi iar ma apuc de treaba si tot asa
              sigpic

              Comment


              • Daca le vopsesti la spray singur si mai ies si bine inseamna ca esti meserias , nu multi fac treaba buna cu spray , trebuie sa ai ceva experienta .
                Sa nu te grabesti si sa nu insisti sa le scoti dintr-o mana , fiind vopseaua foarte subtire trebuie cel putin patru maini si lac la fel .Era buna o mana de filler inainte.
                Bafta multa .
                sigpicTransport marfa !

                Comment


                • parca am vazut pe undeva filler la spray
                  sigpic

                  Comment


                  • presimt ca o sa iasa ceva frumos ! ... multa bafta si spor la munca nenea
                    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                    Comment


                    • spor la munca...
                      sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

                      Comment


                      • eu n-as presimti ) rezultatul este sub asteptarile mele. Sunt nevoit sa ma opresc in a chinui jantele si ele pe mine. In mod clar este nevoie de un aparat cu care sa frec f f bine si vopsit la pistol!
                        Asta e macar am incercat ....
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • Sableazale si incearca sa ei legatura cu http://www.youtube.com/watch?v=2fKwhV9vYR4 poate nu sunt asa de scumpi .
                          LOGAN--> <--TOYOTA

                          Comment


                          • spor la treaba

                            Comment


                            • nenea un sfat daca vrei si cred ca e singura modalitate care se apropie de ce iti doresti si totodata sa scapi mai ieftin este slefuirea pana la luciu oglinda...iti atasez o poza cu o janta inainte si dupa lucrare
                              Attached Files

                              Comment


                              • Daca nu tratezi bine si apoi sa dai cu lac special,in 2-3 luni luciul ala se face negru,oxideaza aliajul,oxideaza si sub lac dar in timp.
                                LOGAN--> <--TOYOTA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google