My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • atata timp cat le cureti periodic cu pasta speciala pt crom si aluminiu nu sunt probleme...ale mele sunt facute de ceva timp+alte jante si piese care nu au absolut nimic

    Comment


    • stiu pe dinafara toate precedeele astea:polisarea nu merge decat manuala , din cauza spitelor numeroase iar cromare, prea putini sa baga , iar cei care se baga o fac pe bani grei 150 euro/janta. partea proasta e ca nu-ti garanteaza ca te tin, 1 luna, 2, 5 , 100...
      In fine, daca o sa stati cuminti , este posibil ca nenea Jockeru sa va faca o surpriza la sfarsit de saptamana
      Sper sa-mi iasa treaba.....!!
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • imi place ca te lauzi cu fapte nu cu vorbe...

        asteptam sa vedem ce iti mai nazare ;)).. alt lucru bun...normal...


        la ATS te bagi ?
        "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

        Comment


        • Cautand ceva pentru mine am gasit asta:

          Lasa mandria la o parte si arunca o privire.
          Bafta!!!
          sigpicFast&Furious
          Team CSR
          Logan Club CLUJ

          Comment


          • Nea' TheJockere... cred ca cea mai buna solutie e acoperire cu vopsea pulbere si dupa aia coapta in cuptor (e cineva care face asa ceva la "Oferte permanente" - costa, dar merita) Cred ca o culoare alba la jantele respective, ar da foarte bine pe masina ta

            Comment


            • alb pe jantele alea ? niciodata...ii strica farmecu`(parerea mea)
              a mai fost o disputa pe tema culorii si cromu` a invins

              Comment


              • trebuie sa iese,nu te impiedici tu de asa ceva,sunt ferm convins.
                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                Comment


                • hmm, asteptam schimbari la sfarsitul saptamanii ?
                  Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                  Comment


                  • Subiectul jante este macinat si rasmacinat am luat la telefoane si mailuri cred ca majoritatea din firmele si persoanele fizice care pot croma adevarat ( inclusiv pe cei a caror link l-a atasat colegu' ) . Alta culoare e clar ca nu le voi face pentru ca pe masina mea ar da banal. Ce am incercat mai sus a fost sa vad ce iese, mi-am dat straduinta dar e clar ca trebuie sa pun banii deoparte pentru un lucru profi si astfel sa zic in sfarsit ca masina mea e cum imi place , in proportie de 99 % !
                    Sa speram ca maine rezolv ce am in minte
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • weekendu asta masina pe unde va fi?
                      Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                      Comment


                      • ptr weekend i-am mutat locul de parcare : undeva pe langa Piata Presei Libere
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • nenea ai grija pe acolo ca sunt multe masini si multa lume. sa nu ti-o juleasca careva...
                          Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                          Comment


                          • o sa incerc s-o imprejmuiesc..cumva )
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • pt asa ceva,merge un garaj.
                              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                              Comment


                              • Cosmine, sa nu zici si tu nimic... Nici n'o sa te bag in seama!!!
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google