My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Thejock3r View Post
    deja daca la - 8 cm , trebuie mai low inseamna ca avem probleme la cap
    mai low
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • Mai ai putin si scoti dalele de jos )

      Comment


      • hahaha....da..vise umede! air ride..super low.. pana atunci sa ma trezesc la realitate: azi, neavand ce face am luat jantele la..."frecat". Sunt f multumit de rezultat, avand in vedere cum aratau si cum arata acum...
        Dupa ce voi mai termina o janta o sa pun poze cu before/after

        ps. munca de chinez manca-v-as ... habar n-am cate degete mai am....
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • spitele sunt de groaza... buza merge repede si uniform...


          ai gasit pe undeva cromare?
          "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

          Comment


          • Sunt curios cu ce lac protector vei da. Eu ma gandesc cand voi face restul de 3 jante, buzele, sa le duc la un vopsitor care sa-mi dea cu un lac plastifiat, daca se gaseste vre-unu.
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • 2 jante sunt gata: before/after

              ps. chiar si dupa ce am smirgheluit 6 ore incontinuu , tot am 10 degete functionale ) ( altii nu au ) )
              ps.2 ar fi aroganta ca daca o mai las putin sa vin la intalniri pe platforma )
              Attached Files
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Distrigazu', de la topicu'de afumat tdi-uri s-a mutat la show. a-inebunit lupu!!! jokere, keep up the good work. oricum, daca o mai cobori unpic, deja prin bucuresti nu te mai poti deplasa, decat pe platforma.

                Comment


                • Aa? La mine jantele nu le vei vedea mai devreme de martie 2012 pe masina... Eu nu stiu cu ce lac sa dau pe ele cand o fi, am auzit ca magneziul ala pur se face urat la spalatorie cand se da cu spuma activa.
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • inca o janta este gata....
                    Attached Files
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Eu zic ,daca tot va chinuiti sa o lasa-ti mai jos,cand masina e ok asa...o lasi sa tarasca cu scutu de jos si o sa faca si scantei si o sa fie si mai low
                      http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

                      Comment


                      • Originally posted by Mariusrs View Post
                        Eu zic ,daca tot va chinuiti sa o lasa-ti mai jos,cand masina e ok asa...o lasi sa tarasca cu scutu de jos si o sa faca si scantei si o sa fie si mai low
                        Rusty Slammington wannabe )
                        http://youtu.be/ZUQVb9tFxpM & http://youtu.be/mplEGh7H9qM

                        Comment


                        • le-am scos putina fata si capacelor de la jante ...
                          Attached Files
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • nenea tu vrei sa orbesti lumea pe unde te duci... si apropo mai numara degetele inca o data trebuie sa iti dea 10...
                            Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                            Comment


                            • hai sus cu ea pe podium, Cosmine!
                              sigpic

                              Comment


                              • felicitari ptr loganel, il consider cel mai frumos din Romania pentru ca e clean si cu bun gust.
                                Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google