My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce este este.
    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

    Comment


    • daca vei avea finante ( dar finante nu gluma ) , faci un bord custom cum a fost loganul din baia mare ( cred ) , cel alb, presupun ca stii despre ce vorbesc
      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

      Comment


      • Deci nu te lasi, si nu te lasi, tu chiar vrei sa nu mai avem ce sa ii reprosam masinutei.

        Spor la vopsit, ar trebui sa arate super dupa
        Super Oferte Accesorii Logan

        Comment


        • domnu' usor cu tunatul ca la anul nu mai ai ce face )) ..... bv o solutie practica

          Comment


          • da si bordul acela e simpatic dar ... si vopsit negru mat sunt sigur ca o sa iasa foarte bine acum sa vedem cat o sa ne tina in suspans fara poze ...
            Last edited by BeYh3m; 15 July 2011, 12:49.
            sigpic
            Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

            Comment


            • As fi bucuros daca ai ajunge la Transalpina.Chiar as vrea sa te cunosc personal.
              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

              Comment


              • nenea daca tot ai dat bordul ... sa il si izolezi ! ... sticla de la stopuri va fii cea originala sau va fii custom ?
                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                Comment


                • chiar ma gandeam cand o sa "tiganesti " stoapele alea

                  Comment


                  • Astazi masina a iesit din service: revopsit capota fata ( cineva indragostit rau mi-a lasat 4 inimioare pe capota ) si vopsit bordul...
                    sticla de la stoape va fi cea originala.
                    bordul nu am de ce sa-l izolez intrucat nu mi-a scartait niciodata si se pare ca nici nu va scartai !
                    ps. poza si cu persoanele care m-au ajutat mult la demontarea si montarea masinii. Multumesc nenea Sandu.,.multumesc nnea Mateo
                    @cristi - intotdeauna se vom gasi lucruri de modificat la masina tu stii prea bine
                    @ leo - nu cred ca ajung pe transalpina, din pacate. Poate reusim cu alta ocazie...
                    Attached Files
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Da foarte bine bordul vopsit negru mat, bravos ! ...
                      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                      Comment


                      • Arata foarte bine. Felicitari!
                        Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                        Comment


                        • Multumesc Retro. Si mie-mi place cum a iesit si cum se pupa cu restul elementelor : acumt trebuie sa fac ceva scaunelor...pfffff
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Inlocuieste'le !
                            If it ain't broke, don't fix it!

                            Comment


                            • Sau incearca o tapiterie in combinatia rosu si negru...exact cum este pe volan sau pe fetele de usi. Dar sa nu fie din piele ). Cred ca s-ar asorta perfect cu restul interiorului
                              Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                              Comment


                              • cred ca la tine s-ar potrivi tapiteria de pe kissfm ca e cu rosu si negru...
                                DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google