My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • drum bun si distractie placuta ... daca noi nu avem timp sa mai colindam tara mai puneniste poze de pe drum ...
    sigpic
    Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

    Comment


    • Prin Satu Mare nu ajungi, asa din intamplare?
      sigpic
      Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

      Comment


      • Cheile Bicazului.....
        Attached Files
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Concediu placut si Drumuri bune!!!
          sigpicFast&Furious
          Team CSR
          Logan Club CLUJ

          Comment


          • Frumos domle, frumos. Peisaje superbe, masinuta sa nu mai zic.

            Plimbare placuta in continuare.
            Super Oferte Accesorii Logan

            Comment


            • Bestiala masina , nici nu zici ca e logan anul trecut te-am vazut prin petrosani daca nu ma insel
              HD-87-DLR

              Comment


              • Ce as vrea sa merg si eu cu a mea oriunde ca tine.Super tare si tu si DACIA TA.
                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                Comment


                • Ce o mai plimbi pe domnisoara n-ai treaba .In prima poza aveai si ceva bagaje in portbagaj sau asa LOW e pe spate?...deja o dai in nesimtire .
                  sigpic

                  IL 1 3 MIU

                  Comment


                  • concediu placut! ma bucur ca lumea n-a uitat si de valorile romaniei, si nu se duc toti buluc la bulgaria grecia mexica spania.....

                    Comment


                    • @Alex - nu aveam bagaje..era masina goala. Doar ca asa sta ea cand e putin in panta. ( pe partea cealtalta era putin ridicata )
                      @razvan - Am fost plecat saptamana trecuta in Palma de Mallorca , insa mi-am rezervat timp si pentru tarisoara noastra

                      Cateva poze de la intalnirile , in miez de noapte , cu baietii din NT . Distractie garantata!
                      Attached Files
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • Sal te-am vazut azi cand ai trecut pe Soseaua Pantelimon ti-am facut cu mana,eram in statie la 101 ,sotia ta ma vazut ))) da sa uitat cam urat) ce o fi zis uite-l si pe nebunu asta))
                        Last edited by Mariusrs; 3 September 2011, 19:55.
                        http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

                        Comment


                        • scz ca nu te-am vazut....eram concentrat sa intorc in bune conditii roaba ) next time..
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • ma dai ai plimbat vishina ))e bine ca ai ajuns acasa ok.cred ca te dor mainile de cat ai plimbat-o pe brate))
                            [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                            Comment


                            • Superba masina ..... ce bn ca te-am prins sa iti vad si yo masina de aproape .... eram f curios ..... e lucrata la linie. sunt baiatu cu taxi care te-am oprit la teatru in fatza
                              Mai am o curiozitate ..... ce motor ai si daca lai modificat ?

                              Comment


                              • Iti zic eu, 1.4 MPI, stock.


                                Cosmine, ai cam prafuit'o, ar merita si ea un polish acum...
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google