My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce frumoasa e ! Superba !
    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

    Comment


    • Originally posted by Andy88 View Post
      Salut!

      N-am urmarit topicul, dar as vrea sa te intreb ceva. Tu cum deschizi usile la masina?
      sunt diverse moduri de a deschide o masina fara manerele aferente ...
      sigpic
      Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

      Comment


      • Originally posted by Thejock3r View Post
        profitand de ultimele zile frumoase ( cred ) ale acestui an , am tras si ultimele cadre, in aceasta forma, masinii....

        Sper sa va placa !

        Ce urmeaza???

        Comment


        • Cred ca urmeaza conservarea masinii pentru iernat, ca de acum mai are o masinuta cu care poate sa iasa linistit pe soselele inzapezite.

          Frumoasa masinuta, si cred ca in anul ce vine o sa apara si air ride, ca trebuie sa fi in trend .
          real power..... diesel power by

          Comment


          • Pur si simplu minunata...
            Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

            Comment


            • foarte frumoasa!!! bafta

              Comment


              • nenea ai o masina..............................nu am cuvinte bravooo
                stii tu... HZP ;)

                sigpic

                Comment


                • superb nenea!!! este Fortza !!! niste cadre superbe !! baga masinutza la naftalina ca acu' vine zpada )) la cat mai multe proiecte mari si frumoase!!!!
                  sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                  Simply Stance

                  Comment


                  • !!

                    Arata foarte bine masina !! jantele si triplele sunt de senzatie :P ! bafta in continuare la modificari !

                    Comment


                    • Arata demential , rotile alea din spate se vad intr-un mare fel si masina per total se stie este de +10 , a-mi pare rau ca nu ai candidat anul asta la best exterior ,is my favorite Logan car de pe forum !!! Bv !

                      Comment


                      • Soper frumoase pozele

                        Comment


                        • superba masina,bafta multa in continuare ;)

                          Comment


                          • e maxim

                            Comment


                            • uuhhh...ce de cuvinte frumoase Ma bucur ca va place asa cum e.... incerc s-o pastrez asa cat mai mult timp si in ideea in care se poate, sa mai adaug unele modificari.
                              O sa vina iarna : voi lasa masina pe table iar jantele le voi baga in casa pentru o noua etapa de a "le scoate fata" .
                              In trecut va puneam 2 poze : before/after la partea exterioara. Acum voi incerca sa le fac frumoase si pe interior...
                              Attached Files
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • wooooow; no comment

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google