My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • stima pt tn...ai un logan foarte misto din punct de vedere estetic.....sall si sa faci multi km sanatos si fara incidente

    Comment


    • multumesc m-am jucat putin cu pozele...
      Attached Files
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • Cu ce program te'ai jucat bre?
        If it ain't broke, don't fix it!

        Comment


        • du-te ma batrane cu tigaia ta....nici cartofi nu poti face in ea ca e prea joasa si se ard.frumoase poze.sa nu uiti ca i-ai promis si lu je un set.
          [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

          Comment


          • Cosmine...ia zi si mie o chestie. nu stiu cum sa desfac materialul de la fata de usa...tu l-ai dat jos sau l-ai vopsit ?
            I My Honda !

            Comment


            • parca ai magician,acum ai facut ca masinuta sa arate superb si in poze.asta apropo de ce am discutat la Bucuresti.
              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

              Comment


              • Ai pm Steffi !
                @leo - mersi mult
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • Minunate colajele.

                  Comment


                  • Salutare tuturor,

                    Intre timp , am reusit sa aduc la o forma finala si placuta mie , stalpii din fata( prima data nu mi-a iesit asa cum imi doream). Saptamana viitoare(daca timpul imi va permite, voi continua aceasta operatiune cu stalpii din spate, fetele de usi si cu imbracarea in totalitate a stalpilor centrali.
                    Cateva poze cu micile bibileli si cu masina !
                    Attached Files
                    Last edited by Thejock3r; 3 December 2011, 22:23.
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Frumos , la plafon ce planuri ai ? Ca banuiesc ca nu va ramane asa

                      Comment


                      • da-mi te rog un PM cu numarul tau de telefon sa te intreb cateva lucruri
                        P.S. imi place mult masina
                        e FACUTA cu gust
                        sigpic

                        Comment


                        • Prea multe la plafon , nu pot face, astfel incat sa-mi si placa. El este deja vopsite negru mat. Posibil ca sa-l imbrac in catifea neagra...
                          Ciprian - scz, nr de tel nu-l pot da. Daca ai neclaritati foloseste PM-ul. Multumesc ptr intelegere !
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Foarte frumos. O intrebare si de la mine. Materialul acele ce e ( catifea sau ... ??? ) si cu ce l-ai lipit?

                            Comment


                            • Aiaiaiai
                              Attached Files

                              Comment


                              • Este catifea..lipita cu prelandez..

                                ooh...da mishule, insa nu poate fi reala, static vorbind..
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google