My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am vazut masina azi...m-am imbolnavit! Felicitari!!!

    Comment


    • Frumos imi place abia astept sa vad life.

      Bafta in continuare.
      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

      Comment


      • foarte frumoasa masina + suspensia pe perne = 10+

        Comment


        • Frumos Cosmine, felicitari!

          Comment


          • Inca o data iti spun, din toata inima, FELICITARI!!! Meriti tot respectul pentru munca depusa si pentru ideile tale care tind spre perfectiune!
            sigpic

            Comment


            • Deci masina ta o sa o adaug la top 10 lucruri de vazut in viata! E belea rau!

              Comment


              • felicitari domnu pt asina ai facut-o boboc
                vopsitorie preturi bune

                Comment


                • Arata de milioane. Bara fata o sa stearga praful de pe strazi? Se vede lucrarea de calitate (Mihai) la masina, deoarece la multi care au facut tuning, lucrari la spoilere in fibra de sticla daca punea flexul pe bara se crapa chitul, fibra de sticla. Doar bara fata o mai lungesti? Abia astept la vara pe magheru

                  Comment


                  • Superb !
                    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                    Comment


                    • felicitari pentru realizare

                      @sdp vroiai sa zici live
                      Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                      Comment


                      • EEEE Senzatie felicitari pentru ca ai avut curajul de a pune asa ceva pe logan.

                        Comment


                        • Felicitari Thejock3r pentru masina. La bara fata ce vrei sa-i mai faci ? Mi se pare mie sau capota e alta culoare in partea mai apropiata de parbriz(sau bate lumina in ea) ??
                          sigpic

                          Comment


                          • La bara fata de va mai lucra putin - practic va fi paralela cu pamentul , plus inca o mica modificare.
                            Capota este aceeasi nuanta ca restul masinii, doar ca lumina, praful de pe masina si aparatul fac, poate, sa para altfel!
                            Eu ma bucur ca va place !
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                              Comment


                              • Pentru ca detaliile vor conta intotdeauna si ptr a fi si mai low de fata, maine voi comanda 2 anvelope cu dimensiunea 195.40.17 sa fie mai stretch ....In acest moment am 205.40.17. Eu zic ca vor arata mai bine..
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google