My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Maşina arată superb,eu nu vă inteleg de ce vă place sa declanşaţi flame-uri pe threadu-ul lui Cosmin!
    sigpic
    "BRABUS" STYLE

    Comment


    • fac credit la banca ma din cauza voastra )

      Comment


      • Originally posted by darksid3 View Post
        Atat am de spus: SUPERCALIFRAGILISTIC!!!
        si continuarea: "ecspialidoushan" ))))))

        Cosmin : superbaaa !! ( dar numarul ala te roooog punel mai sus )
        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

        Comment


        • Momentul mult asteptat nu a intarziat sa apara. Astazi s-au completat toate piesele de puzzle din interior. Pe ordinea de zi :
          - montat statie difuzoare fata
          - montat stalpii interiori - plusati
          - montat navigatie
          - trase/ascunse/eliminate - metri cabluri, mufe , mufulite
          - o baie mica la exterior ( saptamana viitoare incepe curatenia finala si-n interior )

          Pentru toate aceastea ii multumesc lui Sandugolanu, care mi-a facut o lucrare de nota 100. Ptr restul...exista MasterCard.
          Ca parere personala , pentru ca abia azi mi-am vazut masina finalizata in proportie de 99 % ?? - a iesit mult mai bine decat m-am asteptat iar asta ma bucura enorm.

          Planuri de viitor?? Rezolvarea unor mici detalii, rca, distributie, apa paie si ...drum lung si fara incidente. Am muncit f mult in ultimele luni la ea si merit sa ma bucur de ce am realizat, plimbandu-ma!
          Iertati calitatea pozelor, insa promit o sedinta foto mai profi cat de cat...
          Attached Files
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • In spalatorie las-o ridicata,sa spele doreii pe sub aripi

            Hai bucura-te de ea
            sigpic
            "BRABUS" STYLE

            Comment


            • intai sa invete s-o spele perfect la exterior si apoi sa-mi dea cu jet pe sub aripi. Din contra, o las asa ptr a nu incercat sa-mi dea cu mushtucul pompei peste marginea aripilor sa-mi sara vopseaua ;)
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • singura mea obiectie la ce ai facut tu, adica mai bine zis la ce nu ai facut tu...sunt scaunele si bancheta, parca strica tot interiorul, ar merge o alta tapiterie pe ele sau altele mai bune, in rest

                Comment


                • Frumos nenea , frumos! Felicitari pentru tot ce-ai facut la masina. Unicatule )

                  Comment


                  • Un sfat : Incearca sa faci ceva cu scaune si bancheta,schimbale macar tapiteria cum are Dragman , Fof ar da mult mai bine, asa par din alt peisaj ! Numai bine si sa te bucuri de ea
                    Last edited by Mariusrs; 1 April 2012, 00:21.
                    http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

                    Comment


                    • @Hmv - Niciodata nu m-am aruncat peste tot si sa nu termin nimic. In mod sigur, daca am ocazia si puterea sa le schimb, o voi face !
                      Poze calde si cum se vede "avionul" noaptea
                      Attached Files
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • arata bestial nenea cosmin dar tot este prea inalta !
                        my ride - still under construction

                        Comment


                        • nenea Cosmin da aerul conditionat cand l-ai montat ??? a iesit super ... cu banchetele mai trebuie rezolvat si totul e perfect ....

                          p.s. : nu ca acum nu ar fi ... sa te bucuri de ea si Drumuri Bune
                          sigpic
                          Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

                          Comment


                          • foarte frumoasa masinauta,dar si interiorul arata bine,cu ce material ai acoperit la schimbatori si frana de mana,bafata in continuare si tineo tot asa.

                            Comment


                            • Frumoasa foc masinuta ! La partea tapiterie scaune + bancheta spate sigur ne asteapta o surpriza placuta ochilor, nu credeti ?! Nu te tenteaza o cotiera originala (sau cea apropiata de cea originala) imbracata in stilul Thejock3r ... ma refer la partea de comfort pentru sofer ... parearea mea ... si : bafta,timp, bani si rabdare sa ai in ceea ce ti-ai propus pentru viitorul masinii :-)
                              http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                              Comment


                              • ti-ai pus geamuri el si pe spate ?pt asta sunt cele 2 butoane?cu sageti?
                                www.loganclub.ro/forum/member.php?u=33004

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google