My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • fortza
    ai ce vedea
    www.loganclub.ro/forum/member.php?u=33004

    Comment


    • Foarte multe felicitari!!! Este DEMENTIALA!!!
      Sper ca la final sa iasa si interiorul identic...pana acum ai 10+ si la interior!
      Zambeste! Maine poate fi mai rau...

      Comment


      • @Joker: O sedinta foto cat costa??Poate imi faci si mie la masina!!!

        Comment


        • Larry - ai pm !

          ps. ma bucur ca va place masina. Si mie-mi place
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • Era culmea sa nu-ti placa masina
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • Sincer acum nu iti este mila sa o atingi????? Asta e masina sa o ti in vitrina.... Eu cred ca ma trezeam in fiecare dim la ora 06:00 si ma duceam sa o sterg putin sa nu cumva sa o atinga prafu SUPERBAA felicitari
              Megane II faza II 1.5dcI K9K

              http://www.loganclub.ro/forum/b_189_ygn_2-t41493.html

              Comment


              • O rugaminte.....Nu-i mai fa atatea poze.......ca deja am pc-u plin ..

                Speciala masina...... DEOSEBITA!
                sigpic

                Comment


                • Ehh, la cat o ating altii deja nu-mi mai e mila oricum eu o fac cu grija , in schimb altii......- am mai gasit o zgarietura la portbagaj . Intre timp am reusit sa-i schimb locul de parcare - sper eu ca e mai safe decat celalalt , dar nu se stie niciodata.
                  Cu ajutorul lui Dragman, s-au inlocuit becurile de la ceasurile de la sistemul Airride, cu leduri de culoare alb-rece. In aceeasi idee, am schimbat si becul din portbagaj cu leduri de culoare alb-rece.
                  Poze n-am oricum nu-s mari modificari insa sunt de efect!

                  Bafta tuturor !
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • pai ce domne' asta e masina sa nu poti cara nimic cu ea, sa nu ma pot duce la tara sa car porcu' de craciun, nu pot sa pun un sac de cartofi ca dau de subufare si de tot felul de butelii, sa nu ma pot duce pe coclauri cand vreau sa fac un gratar, asta e vopsea parca ar fi arsa de soare ...o fi criza dar chiar asa sa te zgarcesti tu la un litru de lac ... de jenti nu mai spun, trebuie sa trag ca nebunu' de volan plus ca imi distruge tot sistemul de directie ... alti bani, alta distractie. si cu er raidul asta ce este asa mare scofala, sus-jos parca am fi dracu' in lift plus ca astia parca au fost beti cand l-au pus ca nici nu sta masina dreapta ... trebuia sa puna bolobocul sa vada ca nu este la nivel, ce dracu, daca tot facem o treaba sa fie facuta ca lumea ca se uita astia d-afara si vad cat de prosti suntem. a facut deschidere pe telecomanda de parca s-ar urca in S-clas, ce sa mai, poti pune tone de fibra pe logan ca tot dacie ramane, a facut-o si el asa ca sa agate si el pitipoance ca nu poate pacali oameni ca noi care am mai vazut masini la viata noastra.



                    ps: pentru astfel de oameni exista un KYS pus pe invidia lor. bravo

                    Comment


                    • de efect comentariu
                      @ Nea Cosmine pune un sistem de alarma mai sanatos ( un pitbull legat de roata)
                      Megane II faza II 1.5dcI K9K

                      http://www.loganclub.ro/forum/b_189_ygn_2-t41493.html

                      Comment


                      • ... un 220v ar fi de ajuns

                        Comment


                        • FELICITARI Cosmin pentru ceea ce ai reusit sa faci dintrun banal logan. Ai dat dovada de mult curaj, de ambitie, pasiune, rabdare, perfectiune...si uite ca a meritat . Produsul final este o CAPODOPERA.
                          RESPECTELE MELE !!!!!!

                          Comment


                          • Jokere,tragi de fiare?
                            Attached Files
                            sigpic
                            "BRABUS" STYLE

                            Comment


                            • Originally posted by cristi_timidu View Post
                              pai ce domne' asta e masina sa nu poti cara nimic cu ea, sa nu ma pot duce la tara sa car porcu' de craciun, nu pot sa pun un sac de cartofi ca dau de subufare si de tot felul de butelii, sa nu ma pot duce pe coclauri cand vreau sa fac un gratar, asta e vopsea parca ar fi arsa de soare ...o fi criza dar chiar asa sa te zgarcesti tu la un litru de lac ... de jenti nu mai spun, trebuie sa trag ca nebunu' de volan plus ca imi distruge tot sistemul de directie ... alti bani, alta distractie. si cu er raidul asta ce este asa mare scofala, sus-jos parca am fi dracu' in lift plus ca astia parca au fost beti cand l-au pus ca nici nu sta masina dreapta ... trebuia sa puna bolobocul sa vada ca nu este la nivel, ce dracu, daca tot facem o treaba sa fie facuta ca lumea ca se uita astia d-afara si vad cat de prosti suntem. a facut deschidere pe telecomanda de parca s-ar urca in S-clas, ce sa mai, poti pune tone de fibra pe logan ca tot dacie ramane, a facut-o si el asa ca sa agate si el pitipoance ca nu poate pacali oameni ca noi care am mai vazut masini la viata noastra.



                              ps: pentru astfel de oameni exista un KYS pus pe invidia lor. bravo
                              Ai dreptate in tot ce ai spus frate! Daca vrei sa arunci banii pe fereastra de ce nu dai la sinistrati? De banii astia iti luai masina nu utilaj dasta de peste 1 an il alearga gheara aia de la remat!

                              Comment


                              • @cristi_timidu - pot spune ca ai compus un post in care au fost relatate cam toate ideile cu care m-am intalnit pana acum. JOS PALARIA!
                                @Iguana - din pacate nu prea pot face mai nimic in acest sens. Oamenii sunt cum sunt..
                                @Pss - Mersi mult! Problema e ca l-am facut cu greu, din greu dar si mai greu este sa-l mentin cat mai frumos si sa tind spre perfectiune ( stiu ca nu exista, dar macar incerc ). Detaliile vor face intotdeauana diferenta. Spor si tie in tot ce ti-ai propus!
                                @Matheo - yuhuuu...abia astept sa-mi lucrez nitel tricepsu )
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google