My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu te contrazic. Tu il stii din vedere pe cel care le are eu il stiu bine pe cel care le-a adus si ce-a adus. N-are rost sa continuam discutiile astea intrucat nu duc la nici un castig.
    Pana la urma,pe mine ma intereseaza situatia mea .
    Sper sa gasesc un set de jante frumoase si pe buzunarul meu.
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • Nu, nu il cunosc din vedere. Il cunosc destul de bine pe tip. Ai o poza atasata cu masina si jantele pe ea.
      Attached Files

      Comment


      • baieti,acum depinde de cosmin si de puterea lui financiara si cate finante este dispus sa aloce ptr jante,oricum stim ca va fi cva frumos
        Logan Forum consiliaza nu si repara!
        [/SIGPIC]

        Comment


        • Originally posted by loloatevistul View Post
          Nu, nu il cunosc din vedere. Il cunosc destul de bine pe tip. Ai o poza atasata cu masina si jantele pe ea.
          Poate nu sunt eu cunoscator, dar ce-i asa deosebit la jantile astea?
          Mie unul imi par de caca...

          Comment


          • Am facut 2 VT-uri cu Rotiform BLQ... Ar mai fi frumoase Barracuda Voltec dar cred ca nu au prindere in 4 prezoane(BLQ-urile au si variante in 4x100)...
            Attached Files
            I changed her oil , she changed my life
            sigpic

            Comment


            • Nu prea merg astea :-?
              My Ride ! B - 29 - TmT

              Comment


              • Dupa parerea mea, jantele care le are acum merg mai bine decat rotifoarmele astea. De fapt, mi se pare ca jantele astea cu multe spite sunt cele mai potrivite.
                I don't ride low, I fly high...

                Comment


                • sincer, tinand cont ca jockeru a pus in practica tot ce isi doreste restu lumii, n-as fi crezut ca mai vad VT-uri vreodata pe pagina lui ) ce-i drept, modelu nu e de acolo...
                  sigpic

                  Comment


                  • @cezar - modelul ala nu este special. Dar mai exista insa Rotiformurile BLQ ( cele din VT ) care ,recunosc, imi fac cu ochiul, sunt pe stilul masinii , sunt rare si-mi plac maxim cum dau pe masina. Toata problema este costul lor, a transportului din SUA si a platii vamii si a TVA-ului.
                    Acum...sa vedem !
                    Last edited by Thejock3r; 9 January 2013, 13:28.
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • jokere, la ce drumuri avem crezi ca se merita investitia atat de mare in jante?
                      sigpic

                      Comment


                      • Ce fel de intrebare e asta Nicu? La ce drumuri avem, nu se merita nimic.
                        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                        Comment


                        • florine, asta asa e, am uitat s.o spun, il intreb totusi merita sa dea pana la 3000 de dolari (daca am inteles bine) si sa dea intr.o groapa sa se aleaga prafu de tot?
                          sigpic

                          Comment


                          • ce ziceti ca nu da bine pe masina ? mie imi place, dar cred ca i-ar place cromate
                            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                            Comment


                            • poate si niste enkey chromed ar da bine. zic si eu. merge cu ideea de "ghetto" pe care o da masina. rotile lucioase pun in evidenta foarte bine caroseria mata. apropo, am in Buzau un pug 407 cu aceeasi vopsea mata visinie, dar sincer, numai pe masina KYS arata superb culoarea aia.

                              Comment


                              • Ma da ati ramas la Rotiform? Numai americanul stie sa faca roate frumoase? Schmidt-urile nu va mai plac?

                                In locul lui Cosmin as pune si niste CMS-uri, daca sunt deosebite, se potrivesc cu masina, cu asezarea in aripa, etc... Cine spune ca trebie numa BBS sau Rotiform?
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google