My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sunt f ieftine, dar cu toate astea le-am luat )
    Last edited by vitriol; 18 January 2013, 17:46.
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • Mama cata" latimea) le folosesti pe post de masuta in sufragerie?...sa le invarti cu placere

      Comment


      • Nu ca as fi rau , dar de ce asa mare secret . Ca oricum dupa 2 luni nu o sa mai fie secret...?
        Sunt 10 j ? Cumva Tomason?

        Comment


        • Eu stiu ce model sunt.
          Pot sa pun restul de poze Cosmin? )

          adica..vreau sa zic ca ai gresit ca ai pus poza respectiva ca hint
          Last edited by me_catalin; 18 January 2013, 15:07.
          Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

          Comment


          • "(Sunt foarte frumoase, sa le stapanesti sanatos si muuulti kilometri fara probleme. Am vazut si eu de-astea in targ la taraba numarul 14. Eu vad si pe lateral in poze, gata te-ai dat de gol)). )"

            Oricum, sigur ai ales ceva pe masura, sunt curios. Sunt foarte late ceea ce-mi place.
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • Last edited by vitriol; Azi at 16:46. De ce ai sters poza vitriol ? :-/
              Cosmine,ne tii pe toti cu sufletu la gura,asteptand sa arati "fata" noilor jante
              My Ride ! B - 29 - TmT

              Comment


              • Asa e cel mai bine , mai bine ca a sters poza . Oricum KYS , foarte buna alegerea si daca poti sa imi dai si mie un pm cu pretul (daca poti si daca vrei ) .

                Comment


                • lateeeeee
                  hotul a sters poza ca in doua luni tot gaseam modelul!
                  sigpic

                  Comment


                  • sa mai dezghetam topicul Azi am zis sa-i dau o cheie ( nu i-o mai dadusem de vreo 3 saptamani ) si am facut si o tura mica ...
                    Attached Files
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Trebuia sa ii faci o poza si "winter mode"

                      Comment


                      • Era cumva lasata blana?

                        Comment


                        • pana la urma, cum e cu bracatu rotilor pe fata cu gume stoc? intampini vreo problema? ca e clar mai jos ca hr minus n spire...nu mi a dat nimeni un raspuns pertinent daca atinge pe undeva..
                          sigpic

                          Comment


                          • In poza era lasata de tot parca. oricum mai mult nu merge ptr ca anvelopele se opresc in carenaje.
                            Geo - daca stiam raspunsul ti-l dadeam de cand ai intrebat. Cu suspensia mea veche nu am mers prea mult cu anvelopele stock sa-mi dau seama despre ce e vb. Cu astalalta nu am virat maxim si nici nu stiam la ce inaltime sunt...
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • Chiar si cu table arata bine
                              sigpic
                              Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                              Comment


                              • urcata la maxim este macar cat un logan stock?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google