My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dsign View Post
    Rezerva mai mare de aer, putere mai mare de ridicare, compresor mai putin solicitat...
    Am înţeles,mulţumesc pentru lămurire.

    Comment


    • Ce mai face KYS-ul, doarme ? Poze ceva cu noile jante nimic nimic, nu ne mai incanta KYS-ul cu nimic ?
      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

      Comment


      • Pfff...ce pot spune: mi-e asa mila de ea - nu a mai fost spalata de 2-3 luni de zile, azi i-am dat o cheie dupa 3 saptamani...Nu arata prea bine(zici ca e parasita)

        Daca tot am dat cheia, am zis sa fac si ceva kilometri cu ea. In plus, am facut o treaba buna referitoare la tamburi si etrieri - curatati cu simt de raspundere si vopsiti. Sunt multumit de rezultat (ms SDC ptr ajutor).

        Dupa aceasta operatiune, am bagat-o din nou in parcare.

        Despre jante nu cunosc nimic, nu am nici o informatie etc. Un lucru este cert - am o mare pofta sa intru la modificari si sa o fac din nou frumoasa

        Multumesc celor care urmaresc cu interes acest thread si care ma mai intreaba de sanatate. Conteaza mult ptr mine!
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Bravo Cosmine, asa e la tunerit, mai sunt si perioade moarte, spor la treaba si la idei geniale in continuare ! ! !
          sigpic
          The MVP

          Comment


          • Originally posted by Thejock3r View Post
            Un lucru este cert - am o mare pofta sa intru la modificari si sa o fac din nou frumoasa
            din asta rezulta ca mai ai ceva planuri... in afara de jante...

            dai cate un fitil dinasta mic sa intre lumea la banuieli ;))
            "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

            Comment


            • Cosmine da de ce nu pui tu o prelata pe ia daca tot nu circula?..e pacat de ia cu atat praf...
              sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

              Comment


              • Nu se pune prelata pe vopsea mata....
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • Cred ca exteriorul a atins maximul , nu cred ca mai ai ce sa mofici (mai putin jantele ) la interior mai e putin de lucrat dar oricum ai o masina de invidiat . Un lucru nu inteleg , cum poti sa dormi cand ai masina in fata blocului , ca eu am la zgarieturi pe a mea ...
                  I changed her oil , she changed my life
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Teo21Din View Post
                    Un lucru nu inteleg , cum poti sa dormi...
                    Stiu ca nu consuma cafea dupa ora 17!

                    Cosmine, punem alte GENTI? Ce vrei sa mai modifici la ea, ca e maxima! Iar "suprize"?

                    Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

                    Comment


                    • O cafea dimineata este suficienta

                      @teo - m-am obisnuit cu ideea si-n plus, masina este cat de cat ferita. Nu am avut zgarieturi pe ea - mai putin capota fata care a fost revopsita de 2 ori ptr ca s-au suit cainii pe ea ) In rest, cei care stiu masina Live, poate sa confirme ca masina, la cat s-a lucrat la ea, arata destul de impecabil ( fara zgarieturi/crapaturi/valuri )
                      @pch - trebuie sa facem cateva mutari, nu de alta dar trebuie sa tin pasul
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • alt motor, 16v macar..

                        Comment


                        • Daca imi recuperezi talonul de la RAR in caz de probleme, iti promit ca maine pun un VR6 pe ea ;)

                          De zis este usor...
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • 1.6 16v se poate pune legal. chiar era si o masina de vanzare pe forum cu acest motor, avea poza cu talonul.

                            Comment


                            • Nu se poate pune legal....m-am interesat. De la 1.6 8v da..merge la 1.6 16v. De la 1.4 nu merge. In plus, nu stiu cum vezi tu prezenta cu masinea mea la RAR..pentru omologare..
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • Merge 1.6 16v , mai intereseaza-te ....


                                Asta ca referinta ....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google