My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Munca, munca, dar avem si rezultate!
    Foarte misto!!!
    M-am gandit prea tarziu, tu n-ai zis nimic si asta e!Iti dadeam eu fundalul de la farurile mele cele vechi!!!!!
    Copilul care nu plange.......
    Data viitoare, zi-ne si tu ce vrei sa faci, ca poate te ajutam cu cate ceva!!!!
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • bravo, arata foarte bine. ai pus xenon in proiectoare?
      http://www.loganclub.ro/forum/masinu...e-t742p11.html

      Comment


      • SALUT,frumos imi place,bafta an continuare.
        stii tu... HZP ;)

        sigpic

        Comment


        • Au iesit foarte bine ! Numai unicaturi pe forumul asta.
          LOGAN--> <--TOYOTA

          Comment


          • Multumesc baieti !
            Xenon in proiectoare nu am inca.
            Tin sa multumesc pe aceasta cale pe celor care m-au ajutat cu sfaturi si cu altele :
            - Dan.gutu si Radu_Lyn - ptr sfaturi despre cum se vopseste farul..cum se desface..etc etc
            - Dsign - ptr multitudinea de leduri pe care mi le-a schimbat in angeluri , ptr ca m-a suportat in atelier etc etc

            Sa auzim de bine
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • domnu,nu mai prezenta masine d-astea uratzi aci ca nu ne place.cosmine,ne vedem la craiova tu cu fata eu cu baiatu?
              [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

              Comment


              • foarte frumoase rezultatele !!! succes in continuare !daca ai acele sfaturi cu vopsirea poate imi trimiti si mie un messaj privat ca urmez sa imi iau aceste faruri de la mega drive !!! mersi

                Comment


                • jokere, tu faci reclama la masina sau tie...? Sau era de fapt farul subiect in poza in care esti si tu?
                  Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                  Comment


                  • Cosmin, farurile au iesit superrrr...Felicitari !

                    Au venit si ale mele, sunt aburite , etansarea e facuta de mantuiala, silicon peste tot, trebuie sa le desfac si ma gandeam sa le dau si eu cu negru. Problema ca nu prea stiu cum naiba sa le deslipesc si mi-e si frica. Tu cum ai procedat ?

                    Inca o intrebare: Ca sa le pun pe masina trebuie neaparat sa dau bara jos ?

                    Succes in continuare !
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Mersi Eu4yas ! Baga adresa mea sa-ti zic ce si cum App.. ptr a le pune trbuie sa dai bara jos !
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • abia mi-am montat protectiile ptr aripi . Nu ca mi-ar fi placut cum vine cu ele ci pentru ca se zareste la aripi , mici pete de rugina. Cred ca e problema generala !
                        Asa ca...pozneleeee :
                        Attached Files
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • daca ai si gume late garantat...

                          Comment


                          • am 215/45/17 !
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • beton, ale mele sunt mult mai mari da m-am cam saturat de consum si o sa le schimb cu dau de cas'...

                              Comment


                              • cosmine,ce sa-ti zic?!au iesit cu adevarat superb!2 intrebari pt tine daca se poate:1-farurile sunt alea din kitul de 4 mil?2-ai dat direct cu vopsea pe ele?nu or sa se decojeasca de la caldura?in rest dupa cum te-ai obisnuit...ai o masina superba!abia astept sa o repar si pe a mea sa-ti fur cateva idei
                                "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google