My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • drepturi de autor(berriiicioaaaiicccee)!!!

    Comment


    • salve Odorog ! In primul rand farurile le-am primit moca...deci nu stiu pretul lor iar ptr a le face negre a trebuit sa matuiesc partea cromata cu smirghel fin , apoi am degresat cu spirt sau degresant special, dupa care am dat cu spray negru mat rezistent la temperaturi ridicate. Am lipit apoi geamul cu silicon negru ptr baie (umezeala).
      Le am montate de 1 saptamana si nu au facut condens ( si am si spalat-o la spalatorie) si pana acum nu s-a exfoliat nimic. Sper ca nici de acum incolo sa nu mi se intample
      bafta multa iti doresc si sa strangi cash sa-ti refaci "fetita"
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • Ce tip de leduri ai montate in farurile angel ca lumineaza foarte bine?
        Leduri de 3mm de care sau alt tip?

        Comment


        • ai dreptate cu rugina cosmine.si a mea a plecat la pasaje si sub chederele de la geamurile usilor.de e din 2005 productie proasta de tabla.s-a matuit si vopseaua.poate poti sa o faci ca mine pe garantie.oricum nu-mi place masina ta
          [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

          Comment


          • toate ca toate..dar nu ma faceti sa-l apas )) Mii de multumiri lui SanduGolanu pentru montarea deschiderii, din masina ,a portbagajului
            Attached Files
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • All I want is your KYS ‘Cause it looks so fine

              Attached Files

              Comment


              • Foarte marfa a iesit!!! Felicitari!
                P.S.-cam ce sistem este in angeluri la iluminare?adica cum vin ele din fabrica?
                sigpic

                Comment


                • Mersi pentru poze Silviu ..
                  Sistemul de iluminat este cel de fabrica - becele s-au schimbat cu unele zexstar de 3 mm (daca nu ma insel )
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • super frumoase farurile......au iesit bine, felicitari. Apropo, cat ai dat pe ele? ca vad ca sunt si omologate
                    sigpic
                    Logan 1.4 Dynamic Blue

                    Comment


                    • farurile le-am primit cadou de la Dan.Gutu ! Poate le-o fi omologat el..eu nu stiu sa fie )
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • spuneam ca sunt omologate ca au pe ele E11 scris intr-un cerc si alte chestii. din cate stiu eu asta inseamna ca sunt omologate la nivel european
                        sigpic
                        Logan 1.4 Dynamic Blue

                        Comment


                        • montata folie pe luneta de mana mea ( nu a iesit cine stie ce..dar pana voi strange bani ptr omologata...merge ). Cateva poze mai noi :
                          Attached Files
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • salut cozmin ,aseara ce am discutat de folie si nu ai zis nimic ca vei pune si pe spate sa sti ca arata marfa, bafta.
                            stii tu... HZP ;)

                            sigpic

                            Comment


                            • Fara a te cocolosi ..... masina ta este una dintre cele mai frumoase de pe-aici.

                              Cu bine Cosmin.
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Lasa Jockere ca e frumoasa foc masina, usor usor iese treaba buna stii. Cu folia pe luneta o rezolvi, oricum este bine pentru inceput, daca puneam eu folie pe luneta eram dezastru . Imi plac mult si "becele" din faruri . Si cu pragul de sub bara o sa te mai intreb la vreo intalnire pe viitor;). Noroc.
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google