My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am trecut dimineata pe acolo am vazut MCV-ul da nu am vazut ca si masina ta e lovita.

    Am crezut ca era parcata mai incolo si m-am uitat dupa tine da nu am vazut.

    Ce sa zic imi pare rau penru tine da cum a reusit nemernicul sa se suie pe trotuar ?

    Victime ceva ?
    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

    Comment


    • Bah esti nebuuuun? Ce idiot......sa mor io.....asta da ghinion!!!
      Imi pare rau ca te-a atins si pe tine, sper sa dai de sofer, si sa o rezolvi usor, pe RCA-ul lui.
      Oricum, e tare de k kt faza Sa cautam si sa privim si partea "plina" a paharului.....bine ca n-a fost mai rau.

      sigpic

      Comment


      • Ghinion ? ... Eu zic ca a fost foarte norocos Cosmin avand in vedere cum s-a oprit.

        Personal eu zic sa o muti de acolo. Chiar eu am fost martor la 2 accidente in acea zona ( asa ti-am si observat masina )

        Ieri cand eram cu Emil am mai vazut 2 prosti pe Dambovita care au facut un accident de toata frumusetea.
        Last edited by SilviuB; 28 April 2009, 08:44.

        Comment


        • Vorba lui Silviu. S-a oprit cand trebuia maestrul cu MCV-ul, bine ca nu a fost mai rau. Las' Cosmin - io zic ca se repara in juma de zi, hai o zi, numai ca va trebui sa alergi un pic cu asigurarile astea - timp pierdut aiurea.
          Bandoul vopsit e zgariat ?
          Sincer imi pare rau pt cele intamplate. S-auzim de bine.
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • loool....cata bou'... bine ca nu ti-a facut usa placinta :|
            da totusi nu inteleg ce manevra a facut de a ajuns in halu ala-n stalp...

            Comment


            • Imi pare rau pentru cele intamplate, dar oricum ai avut mare noroc ca nu e mai rau, sa ne bucuram macar pentru asta.....

              Comment


              • Deci am fost f bulanos ca e doar atat ! Azi a fost zi neagra prin bucale. Pana la munca am vazut cca 8 accidente, gabori care saltau permise intr-o veselie .Azi nu e de iesit cu masina
                O sa se rezolve problema la mine..
                Soferul era in coma la spital, azi trebuind sa ajung la Udriste sa definitivez treaba. Ca pagube pot spune ca doar clemele de la bandou rupte, el putin zgariat si usa putin indoita .
                Bine ca a fost asa !!!
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • de 10 minute ma uit la poze si nu-mi vine sa cred ce NOROC ai avut!!!!!
                  Las-o tot acolo, n-o muta, s-a spart ghinionul.

                  Comment


                  • Mama,Cosmine ce bulan ai avut...KYS-ul e prea frumos ca sa fie lovit!Ne asteptam la orice in Bucuresti si in Romania in general...Doamne ajuta!
                    sigpic

                    Comment


                    • mama ce naspa...stiu cum e sa te trezesti de dimineata cu usa lovita...lasa ca macar nu e asa rau..si se rezolva repede
                      low....&.....slow

                      Comment


                      • unde ai vazut gaborii?
                        yo am vazut un prost in intersectie la big si vreo 10 la urmatoru semafor...inainte de benzinaria aia ca mereu uit cum ii zice...pe dreapta acolo
                        oprisera oamenii la masini de ziceai ca nu-i adevarat

                        Comment


                        • acolo acolo ! era radar pe partea unde nu era circulatie si filma toate masinile care veneau in aglomeratie , dinspre Big spre Autoclass pe linia de tranvai , iar in intersectie erau 8-10 gabori care confiscau plasticele . Deci..in loc sa fluidizeze traficul ei aduceau bani la buget :|
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Da, i-am vazut si eu ... m-au oprit si m-au lasat sa plec ( eram cu tovarasu sef dupa mine , nu in masina ... el era cu Passatul, fite alea alea nu-i mai place in logan )

                            Comment


                            • Originally posted by Thejock3r View Post
                              acolo acolo ! era radar pe partea unde nu era circulatie si filma toate masinile care veneau in aglomeratie , dinspre Big spre Autoclass pe linia de tranvai , iar in intersectie erau 8-10 gabori care confiscau plasticele . Deci..in loc sa fluidizeze traficul ei aduceau bani la buget :|
                              1.Pai tocmai ca asa se fluidizeaza circulatia..mai lasa din soferi, pietoni
                              2.Lasa ca ai avut noroc...doar te-a atins...putea fi mult mai nasol
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • bine ca m-am bagat din timp...ca si yo veneam cu mare talent pe linia de tramvai )
                                in fiecare dimineatza e aglomerat la big pana sa intrii pe vacaresti...dar azi a fost bomba mai bine nu-l mai puneau p-ala in mijlocu intersectiei

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google