My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bv domnu, poate scapi si de prelungirea spate, sau o "integrezi" in spoiler.

    Comment


    • Si la gaurile vechi ce faci?

      De ce nu ai luat 'eleronul' aceala - cele doua coarne pe portbagaj.
      sigpic

      Comment


      • Salut Joker...am si eu o intrebare. Am vazut p la inceputul discutiilor o poza cu loganul tau si ink unul roshu kre are o prelungire p fatza micuta neagra:-s...poti sa-mi zici si mie unde naiba s gaseste t rog?

        Comment


        • Marfa eleron...d-ala am si io.Inca nu l-am pus...sa imi zici si mie cu ce il lipesti ca sa tina...
          sigpic

          Comment


          • mare norocos esti bre nenea jockere.......mare.......si acum daca tot duci masina la vopsit pentru usa te-ai gandit sa iti pui eleron din ala si sa iti astupe aia si gaurile din portbagaj? sau cum faci cu ele?
            sigpic
            Logan 1.4 Dynamic Blue

            Comment


            • Multumesc baieti ptr aprecieri si idei.
              @ Cezar - capitolul modificari INCA nu s-a terminat - sper ca produsul final sa placa ochiului
              @ Iamagi nu l-am luat ptr ca nu imi place si mai am ceva in plan
              @ Giowanny - aceea este plinta de parchet de plastic ! vezi posturi anterioare si poate iti vei da seama de sistemul de prindere
              @ stresule- dimineata cand am vazut-o ma consideram un ghinionist..apoi...ma consideram mare norocos
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • jockere trebuia sa ii iei oglinzile de MCV aluia ca faceam o afacere amandoi daca erau manuale )
                sigpic
                Logan 1.4 Dynamic Blue

                Comment


                • Eu cred ca vorbit cu ala,sa-l atinga putin,baga masina in service, si are acoperire la sotie cu restul modificarilor .Glumesc ! Acum fara gluma,eu zic sa schimbi locul de parcare,prea s-a intamplat de multe ori !
                  LOGAN--> <--TOYOTA

                  Comment


                  • Misto eleronul! Faina miscarea! Cat a costat? Pe mine ma bate gandul sa-mi iau unul putin mai maricel care sa se prinda pe capota portbagajului (ceva in genul la ce ai avu tu).......hmmmmm nu siu ce sa fac!
                    Spor la treaba ca vad ca esti "bagat" tare in problema!!!!
                    Ce face fetita?
                    Last edited by sibianul; 4 May 2009, 20:52.
                    aham......Restul e LOGAN


                    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                    Comment


                    • Mergi pe burta si nu spui nimic,nu? Imi place eleronul.

                      Comment


                      • pusesem dimineata ochii pe bara lui..dar era pe firma masina si tocmai am aflat ca nu i-a dat dauna totala Dane..cam ai dreptate cu modificarile ). Locul n-am unde sa-l schimb. In alte parti pot ramane cu masina pe sticle de lapte..sau zgariata cap coada. Poate s-o sparge odata ghinionul.
                        App..eleronul l-am lipit cu silicon ptr geamuri de lipit acvarii..chestii de genu.. Am inteles ca merge cu mastic negru de parbrize.
                        @laurica..stii ca la tine sifonez orice..dar daca in ultima perioada cam greu de gasit.. las..ca dau un pup si trece
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • Ce se avanseaza in facelifturi pe-aici, stii cumva cine m-ar putea ajuta sa-mi fac bara in partea de jos la grila cum avea BFF, si grila de sus sa mi-o taie cineva sa imi pun plasa? Felicitari, tine-o tot asa, "succesuri" multe!
                          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                          Comment


                          • ) hai ca asta a fost tare.....nu mai pot de ras.....nu stiam ca e o noua moda...iti loveste unu masina si in loc sa vezi ce daune ai te uiti la el ce piese are si ti-ar trebui
                            sigpic
                            Logan 1.4 Dynamic Blue

                            Comment


                            • ce sa este oare? ? doar un nivel superior !
                              Attached Files
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • Ai ceva nou sa declari?!?



                                edit: ai postat mai repede...
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google