My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu am vazut masina mai urata ca asta...

    Asta e logan? Nici macar nu scrie pe spate!!! Nu va luati dupa el!!! Minte! Nu e logan... uitati-va pe masina: pe fata e renault pe spate nimic - adusa din china, contrafacuta... fara brand... Acu sa nu imi zici ca nici pe motor nu scrie nimic... ca deja o dam in vorba aia: ' se aduna doi chinezi intr-un garaj si fac (un scuter) o masina'.

    Uitati-va la ea: nici macar nu mai exista eleron ca al lui... de ce sa iti pui eleron daca esti singurul cu el? E clar... masina adusa din china!

    am dreptate?




    acum lasand gluma... arata frumos foarte
    sigpic

    Comment


    • frumos si deocamdata atat!
      Bafta frate Thejock3r !
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • @stresule - din cauza micilor incidente partea stanga a masinii a cam fost revopsita in totalitate, in afara de usa stanga spate . masina are 4 ani de zile deci, indiferent ce i-ai face se vede diferenta din cauza lacului nou dat..al vopselei. Sper cat de curand sa pot sa-i dau si usii spate macar cu lac ptr ca nu se mai vedea diferenta de culoare asa..mult
        @tweety - ms mult
        @iamagi - frumoase cuvinte despre masina
        @sibiene - incerc sa o fac mai cocheta sper sa-mi si iasa.

        In alta ordine de idei am o mare nelamurire . Ma intereseaza doar geamul/pexiglasul ptr farurile cu angel eyes pe care le am.Stie cineva de unde pot face rost?? sau credeti ca merge sa le pun geam de far normal? Prinderile sunt la fel ??

        Mai fac un update cu pozele facute in weekend in timpul calatoriei cu colegii loganisti..prin tara
        Attached Files
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Super !
          La cat mai multe intalniri !
          http://img229.imageshack.us/img229/8592/sigpic3405.png

          Comment


          • Salutare..

            Rasfoiam pozele cu masina mea si mi-am adus aminte cum arata si am incercat sa explific printr-un filmulet diferentele aparute...

            Vizionare placuta si sa nu radeti prea tare )
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • Misto evolutia : larva, pupa si acum fluture! Incepe sa aiba stil la sfarsit.(sfarsitul pozelor nu a wmv-ului, partea a doua ai facut-o in cinstea lui dark?)

              Comment


              • e zuber zuber :P
                sigpic

                Comment


                • azi masina a primit un set de stopuri clare ( multumesc Benoclu) Ce ma sfatuiti : sa vopsesc cu rosu partea de la marcharriere sau..in totalitate ( inclusiv semnalele ) ??
                  Attached Files
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • Daca nu te deranjeaza faptul ca nu mai vei avea lumina (noaptea) cand parchezi cu spatele .... eu zic sa vopsesti tot in rosu . Arata bine , depinde si de gusturi .
                    , sunt cu ochii pe voi !
                    :thumbsup:

                    Comment


                    • ce rost au stopurile clare daca le vopsesti?
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • salut eu zic sa le lasi asa sau mai bine iazi unele cu fundal negru ar da mai bn..
                        sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                        Comment


                        • bine spus dsign.sa le stapanesti ..intregi)
                          [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                          Comment


                          • ooo ..frumos am si eu la fel.. O idee? ...Daca ii faci doar marsarieru ce are..asa am facut eu...si imi place combinatia asta ..rosu/alb ..mai ales la culoarea masinii mele.
                            Daca vrei sa vopsesti marsarieru...iti dau eu...ca mi-am luat un spray Dupli-Color ...rosu transparent special pentru tuning! salutare cosminel..

                            Comment


                            • Daca le faci rosu complet ti le dau eu pe-ale mele ca tot aia o sa fie, mor dupa stopuri cu semnal alb si marcharierre-ul rosu. Sa faci becul de marsarier rosu atat si va fi super!
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • DONE s-a votat ! se va face doar marcherierul rosu ! sper ca azi sa finalizez toata treaba..
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google