My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • esti dat domnului dreacu'.... facem si noi ceva la fata? ploapele alea nu stau bine acolo...
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • arata super cu stopurile astea si cu semnalele vopsite. bravo!.bafta in continuare.
      AG 16 Y M A

      Comment


      • ) nici eu nu vad bine pleoapele alea acolo . Nu sh dc am impresia ca va cobora o capota peste .... pana una alta tot intreb in stanga si in dreapta si ma sfatuiesc cu lumea cu ce pot sterge pexiglasul farurilor de actuala urma a lipiciului de scoci si de viitoarea urma de silicon ramasa de la pleoape... AICI E PROBLEMA !!!
        PS. In realitate scrisul de pe semnale nu se vede atat de pronuntat. Am folosit macro...oricum..daca ma satur de ele, vine vorba lu' pss , ptr 10 lei imi iau altele..
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Incearca la cald cu un foehn sa dai jos tot lipiciul de-acolo! Va functiona.
          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

          Comment


          • smirghel 800, apoi 2000 cu apa, apoi polish special... Ca noi ies
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • pacat cu portiera aia lovita, nu a iesit culoarea, sau restul vopselei este batuta de soare...
              sigpic

              Comment


              • ahaaaa..deci sa ma duc sa iau xerapol dinala... buna ideea ! ms ms
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • Tot la xerapol ajungi .Problema este cum deslipesti pleoapele,din cate stiu,am folosit mult silicon la vremea respectiva.
                  LOGAN--> <--TOYOTA

                  Comment


                  • acuma..ce mai conteaza cum le dezlipesc/rup bine ca merge cu shmirghel..( sper sa nu le stric mai rau... ! am intrebat la atvrom ..45 ron cica e xerapol dinala..atata ai dat si tu Dane ?
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Ce de masini ai Cosmine. Asta la ce o folosesti?
                      Attached Files
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • de unde semnalizatoare laterale cu 10 lei ?si eu vreau
                        http://img229.imageshack.us/img229/8592/sigpic3405.png

                        Comment


                        • de la "bajeti"

                          Vino la fulgerica si afli


                          Hai ca zic: noi avem vitan
                          Last edited by dsign; 26 May 2009, 20:29.
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • ma cosmine ..cu un ciocan de 2-3 kg iese si mama lipiciului )
                            [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                            Comment


                            • Da asa este ... da iese cu tot cu semnale ... Da priveste partea buna ... lasi gaurile si poti sa zici ca e M :>

                              Comment


                              • nu nu, trage doua guri de admisie prin faruri, ca la ursi
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google