My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am si eu o curiozitate: cum mai deschizi capota? mai ajungi la piedica aia?
    multa bafta in continuare si trage tare sa o vopsesti ca-i tare ciuta si urata saracutza

    spor
    sigpic
    Logan 1.4 Dynamic Blue

    Comment


    • momentan am blocat acea piedica dar cat de curand voi face o deschidere tot din buton ( ca la portbagaj)
      Masina va intra in service lunea viitoare...sper sa iasa f bine (nu ma intereseaza repede)
      Multumesc!
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • as mai avea un sfat pentru tine daca tot o bagi in service si ai ceva bani la dispo: mai vopseste odata usa de la sofer ca strica tot aspectul la frumusete de masina...se distinge nasol fata de restul masinii...asa am si eu pe stanga spate putina diferenta de culoare si nu imi place deloc, dar nu am timp si bani sa o fac momentan
        sigpic
        Logan 1.4 Dynamic Blue

        Comment


        • o sa revopsesc usa stanga spate ( e singura ramasa nevopsita de pe partea stanga ) si asa sper sa nu se mai vada asa mare diferenta..)
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • Mooah! In ce hal arata! Bara aia fara grila, capota nevopsita... "Ai stricat-o si p-asta" cum zice tata.
            Sunt convins ca o sa arate intr-un mare fel la sfarsitul proiectului.
            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

            Comment


            • Hai ca a iesit capota cum ai vrut pana la urma e tot capota veche sau ai reusit vreun schimb ceva? Asteptam finalul glorios
              1 point 6 litre 8 vsigpic

              Comment


              • e aceeasi capota ! ms..si eu abia-l astept..
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • Misto bara noua! Ne-ai tinut atata in suspans si pana la urma era o "amarata" de bara de MCV
                  Oricum, acum esti in clubul celor cu capota si bara de MCV, dsign si MCD sunt mandri te tine, sunt sigur!
                  O intrebare: ii mai pui plinta? Daca nu esti sigur, iti fac o randare 3d rapida ca sa te ajut sa te hotarasti
                  sigpic
                  ^Logan turbat (WIP)^

                  Comment


                  • in suspans nu v-am tinut cu bara de mcv. aia se stia ca se ia, in suspans va tin cu noua grila ;) M-ar ajuta redarea 3d ! Mersi mult !
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • pune poza de la avatar-messenger ca e belea
                      succes

                      Comment


                      • succes domnu....abea astept sa o vad si eu gata....multa bafta in continuare;)
                        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                        Comment


                        • Jokere zi-le mai de equalizer-ul pe care ti l-ai tras la bece )
                          REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                          Comment


                          • multumesc mult! maine capota va merge la finisat iar saptamana viitoare la vopsit!
                            Un filmulet cu o mica modificare



                            numai bine ,
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • peteava este noul youtube.. dap.. la asta ma refeream.. tuning by Jok3ru.. foarte tare.. esti un fel de zeu )
                              REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                              Comment


                              • belea! felicitari:>

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google